Elektronická evidence tržeb

Zveme vás na informační setkání ohledně Elektronické evidence tržeb (EET), které se uskuteční ve středu 15. června od 16.00 v Restaurantu Amarilis, Štěpánská 18, Praha 1.

EET je soubor opatření uskutečňovaný Finanční správou na daňových poplatnících, kteří provádějí platební transakce. Prostřednictvím internetového připojení může Finanční správa účinně monitorovat a kontrolovat hotovostní obrat uložením dané peněžní transakce v okamžiku, kdy se tak stane na serveru Finančního úřadu.

Hlavním cílem je monitorování pohybu finanční hotovosti. Tento boj proti daňovým únikům a vzrůstající povědomí o potřebě platit daně vede k vyváženému financování veřejných výdajů. Toto se týká přibližně 480.000 firem v ČR.

Každá firma bude muset v souladu s platnými zákony podložit všechny prodeje nebo služby účtenkou, kterou musí zákazníkovi vystavit. Každý vystavený účet musí vykazovat předepsaná kritéria, projít elektronickým zpracováním a být 100% transparentní.

Chcete-li se dozvědět na toto téma více, přijďte ve středu 15.června 2016 od 16.00 do Hotelu Amarilis, Štěpánská 18, Praha 1. Do pátku prosím o sdělení Vašeho zájmu na email lenkatomes@seznam.cz.

Click to Hide Advanced Floating Content