DEFINING LIMITLESS LEADERSHIP s poznatky z bestselleru Super Brain

Rádi bychom Vás pozvali na TOP akci roku 2018 v oblasti leadershipu a networkingu, kterou byste si neměli nechat ujít.

Deepak Chopra  bude 25. 4. 2018 v Praze prezentovat svůj celodenní tréninkový program DEFINING LIMITLESS LEADERSHIP s poznatky z bestselleru Super Brain – poprvé v Evropě a letos pouze v ČR.

Připojte se k nám a dozvíte se převratné novinky v oblasti leadershipu z pohledu neurovědy. Deepak už inspiroval miliony lidí po celém světě, dokáže mistrně propojit nejnovější vědecké poznatky s prastarou duchovní moudrostí, abychom dosáhli celkové životní pohody a rovnováhy. Jeho principy se dají využít nejen v soukromém životě, ale i v práci.

Deepak Chopra je světovou autoritou v oblasti osobního rozvoje, zdravého životního stylu a celostní medicíny. Napsal více než 85 knih a deník New York Times označil 25 z nich za bestsellery v kategorii odborné literatury.

Po dohodě s organizátorem akce Ctiradem Hemelíkem Vám můžeme nabídnout vstupenky za speciální cenu sníženou o 20 %. Stačí při objednávce na stránkách www.thesoulofleadership.cz zadat kód: CMA a sleva se automaticky odečte.

Máte více kolegů, kteří by se chtěli také zúčastnit, nebo je pro Vaši firmu zajímavé být součástí jedinečného eventu? Pak pro Vás máme připravenou nabídku partnerství, která obsahuje zvýhodněné vstupenky (vstupenky od 5 ks). Nabídku najdete ZDE. >>>

A proč byste na této skvělé akci neměli chybět? Hlavně se tu setkáte s celou řadou zajímavých osobností, které udávají směr leadershipu nejen ve střední Evropě. Najdete je už teď na webu a postupně budou přibývat další.

Všechny další informace o této TOP akci roku 2018 najdete na www.thesoulofleadership.cz.

Těším se na setkání s Vámi na této výjimečné akci

Původní zpráva

DCH_bio
Click to Hide Advanced Floating Content