DC VISION slaví 25. výročí svého založení

ČMA 16. 2. 2022

Naše společnost DC VISION slaví letos v únoru své 25.výroči od založení. Začali jsme ve dvou lidech, český manažer Libor Witassek a holandský konzultant Erikjan Lantink, naší firmou dodnes prošly desítky špičkových konzultantů z reálné praxe a řada našich bývalých konzultantů jsou dnes manažery největších a známých světových korporací. Od svého počátku poskytujeme služby manažerských konzultantů, lektorů a interim manažerů v oblastech zvyšování výkonnosti středních a větších firem.

Nejsme interprety know-how třetích stran a nepoužíváme tak pro „vaření“ opakovaně vymáchaný pytlík čaje, ale vyvinuli a ověřili jsme v praxi vlastní originální manažerské metodiky, které jsme díky vám – našim zákazníkům a partnerům – implementovali ve stovkách firem na pěti kontinentech celého světa. Zatím jsme neměli projekt jen na posledním kontinentu, v Antarktidě.

Máme od počátku dodnes tři typy klientů. První skupina chce zvýšit tržby a podíly na trhu, druhá skupina chce snížit náklady a zvýšit ziskovost a pak je poslední náročná skupina, která chce oboje, růst v obratu i v ziskovosti.

Máme skvělé reference nejznámějších firem v řadě oborů, od lídrů v celosvětovém měřítku a dosáhli jsme řadu mezinárodních i českých ocenění,

A zatím rozhodně nekončíme, naše služby v oblasti zvyšování prodejní výkonnosti, provozní výkonnosti včetně implementace Lean Six Sigma a rovněž transformace firem do digitální ekonomiky jsou aktuálně velmi populární, i s ohledem na globální změny urychlené pandemií a procesem deglobalizace. 

dárky k 25.výročí firmy

Webinář Lean Six Sigma pro služby a administrativu

Chcete vědět, jak ve firemních procesech identifikovat a eliminovat plýtvání nebo jak vybudovat skvělou zákaznickou zkušenost? Přihlašte se zdarma na webinář a dozvíte se, jak vám v tom mohou pomoci metody Lean Six Sigma. Potkáte se se zkušeným praktikem a manažerem Liborem WItasskem, který je autorem řady publikací a metodologie LEAN Leadership®, kterou přednáší i na VŠE v Praze.

 16. 2. 2022
🗓️ 15:00 – 16:00

Registrace na Webinář ZDARMA

.. a ještě jedna věc

V rámci oslav 25.výročí poskytujeme 25% slevu na všechny produkty na e-shopu Agilní manažer až do konce února 2022. Využijte naše produkty s touto výraznou slevou ke zvýšení vaší výkonnosti. Pro využití slevy zadejte v e-shopu slevový kupón DCVISION25

e-shop Agilní manažer

„Nenapodobovat, být v čele!“, Tomáš Baťa

Moc děkujeme, že díky vám můžeme být již 25 let na trhu! Těšíme se na další spolupráci,

Libor Witassek, Managing Partner DC VISION

 
 

Články autora

 

Štítky

Buďte s námi v kontaktu

Zadáním mailu se přihlásíte k odběru Newsletteru ČMA. Každý měsíc v něm objevíte inspiraci pro manažery, videorozhovory Studia ČMA, monitoring médií či informace o soutěži MANAŽER ROKU.     Ukázkový newsletter

Odebírat newsletter