ČMA založila Prognostický klub

prognosticky_klub4

Předpovídat budoucnost, odhadovat dlouhodobý vývoj a vytvářet prognózy, to je jedna z nejnáročnějších aktivit v technologické, ekonomické i společenské oblasti.  Česká manažerská asociace se rozhodla tuto výzvu vzít za svou a dne 30. září založila Prognostický klub ČMA v čele s Doc. RNDr. Bohumírem Štědroněm, CSc.

Posláním klubu je vytvářet prognózy v oblasti strategických, technologických, ekonomických i společenských trendů. Technologie 3D tiskáren nebo fenomén RFID, to je namátkový výčet témat, která jsou aktuálně v hledáčku nově založeného klubu. Výsledky činností klubu, které by měly inspirovat manažery k novým tvůrčím nápadům a optimalizaci strategií, poslouží nejen členům České manažerské asociace, ale také široké veřejnosti.

 „Prognostický klub doplňuje patnáctku regionálních a tematických klubů aktivně fungujících v rámci ČMA. Jeho založení vnímám jako přirozený vývoj našeho pětadvacetiletého fungování a především jako reakci na aktuální potřeby dnešní společnosti,“ komentuje založení Prognostického klubu Ivo Gajdoš, výkonný ředitel ČMA.   

V roce 2016 se můžete těšit na dvě odborné akce Prognostického klubu – Svět 2040 a Nové technologické trendy. Sledujte webové stránky ČMA www.cma.cz, kde vás budeme včas o chystaných událostech informovat.

.

Zakládající členové Prognostického klubu:

Doc. RNDr. Bohumír Štědroň, CSc.

Prof. Zdeněk Souček

RNDr. Petr Beneš

Prof. Zbyněk Pitra

Veronika Pavlíčková – SKOK