ČMA svátečně svým členům

Čas předvánoční i ten sváteční od 24. do 31. prosince bývá plný emocí, krásných vzpomínek, přemýšlení, snů i přání. Konec roku je časem slavnostním, kdy otvíráme svá srdce a myslíme více na ostatní, vysíláme své pozdravy a každému z nás přejeme jen to nejlepší. Co byste od nás měli najít letos pod stromečkem, naznačují následující odpovědi pracovníků naší kanceláře.
tym_cma_iv

Kancelář ČMA, zleva: Veronika Pávišová, Ivo Gajdoš, Věra Prošková, Veronika Žurovcová

Ivo Gajdoš:

Dokážete stručně popsat, co byste nadělil letos pod stromeček členům asociace? Určitě nejen krásné dárky a zdraví, ale…

Nadělil bych jim klid a pohodu, přál bych jim, aby přeřadili z rychlosti 5 na 2 a aby si tím pádem všimli například krásného sluníčka a přírody, která je kolem nás… Aby pohladili dítko, partnera/ku, domácího mazlíčka (nezáleží na pořadí). Aby jim řekli pár milých slov a navodili příjemnou vánoční atmosféru. Aby se spolu všichni zasmáli a naladili se pozitivně na příští rok, který bude určitě stejně úspěšný, jako tento.

A zda se to podaří? To je to jenom na vás! K tomu stručný návod…

Recept Hunzů (4 dohody) na štěstí se skládá ze 3 částí:

  1. Denně hodně pohybu na čerstvém vzduchu.
  2. Jednoduchá, ale zdravá strava.
  3. Učit se ovládat emoce a žít s kladnými city.

 

Veronika Žurovcová:

Jak by se dal charakterizovat balíček manažerských úspěchů, jež by měly provázet práci vytížených osobností v příštím roce? A co ještě byste popřála do roku 2017?

Přeji našim manažerům, aby ve svém balíčku úspěchů našli pracovní tým, na který se mohou spolehnout, dobrou intuici, která jim pomůže při zásadních rozhodnutích roku 2017, a také nějaký instantní čas. To aby mohli udržovat v rovnováze trojúhleník práce – rodina – volný čas. Rovnostrannost v tomto trojúhelníku vnímám jako velké štěstí. Tak hodně štěstí v roce 2017!

 

Veronika Pávišová:

Co je potřeba k tomu, aby přišlo manažerské štěstí a provázelo vaši členskou základu v celém příštím roce?

Manažerské štěstí závisí na způsobu myšlení, na tom, jak lidé dokáží překonat sami sebe, jak umí být při plnění náročných úkolů prospěšní, soucitní, dobří, ušlechtilí. Důležité je neztrácet dobrou náladu a úsměv.

 

Věra Prošková:

Dárky mohou být rozmanité podoby. Jaký  by měli manažerky a manažeři najít pod stromečkem?

Pod stromečkem mohou naleznout spousty dárků, ale ten nejdůležitější je zdraví! Ten bych jim z celého srdce přála.

 

pro ČMA vitaPR