ČMA nabízí vzdělávání zdarma

O vzdělávacím projektu 110

 

Vážení členové České manažerské asociace,

ČMA získala dotaci na vzdělávání zaměstnanců svých členů díky Výzvě č. 110 – Vzdělávání – společná cesta k rozvoji II v rámci OP Zaměstnanost.

Česká manažerská asociace tímto nabízí vzdělávací služby (školení) pro Vaše zaměstnance ZDARMA. Rádi vyjdeme vstříc Vašim potřebám a připravíme program „šitý na míru“ v oblasti obecné IT a měkkých a manažerských dovedností.

Nečlenské firmy a organizace mohou v případě zájmu o bezplatné vzdělávání využít nabídku ČMA pokud se stanou členy ČMA se všemi výhodami nebo mohou využít přidružené členství pro tento projekt.

ČMA se dlouhodobě zajímá o nové trendy ve vzdělávání a reaguje zároveň na vzniklé výzvy např. DAVOS 2020 a Platforma pro Reskilling.
Pojďte se spolu s námi připravit včas na změny, které na nás čekají, a umožněte svým pracovníkům zvýšit jejich kompetence!

Pokud máte o školení Vašich zaměstnanců zájem, kontaktujte prosím naši projektovou manažerku Bc. Kateřinu Novákovou, e-mail: novakova@cma.cz, mobil: 608 943 936

 

Česká manažerská asociace se chce rovněž zaměřit na mladé lidi, jimž svým know-how může pomoci rozjet vlastní úspěšné podnikání. Více ZDE.

 

Těšíme se na Vaši zpětnou vazbu.

S přátelským pozdravem,
Bc. Kateřina Nováková
Asistentka výkonného ředitele

Česká manažerská asociace
Václavské náměstí 21/831
113 60 Praha 1
www.cma.cz

e-mail: novakova@cma.cz
mobil: +420 608 943 936