Kolektivní členové

Zastupují společnost, organizaci či instituci s řadou členských výhod, zahrnující možnost propagace na webu ČMA, sociálních sítích, v Newsletteru a na pořádaných akcích ČMA, zejména klubových.


Hledat

Svaz českých a moravských výrobních družstev

Svaz českých a moravských výrobních družstev je významnou moderní institucí, jejíž členskou základnu tvoří přes 200 výrobních družstev z celé České republiky. Výrobní družstva jsou ryze české firmy, jejichž činnost zahrnuje obory ve strojírenství, stavebnictví, automobilovém průmyslu, vyrábějí roboty pro zpracovatelský průmysl, elektro-instalační materiály, nábytek všech typů, kosmetiku a drogistické zboží, módní pánské, dámské a dětské oděvy, ale také kuchyňské potřeby, nářadí pro zahrádkáře, vybavení pro myslivce, rybáře, policii a vojsko, vyrábějí šperky, vánoční ozdoby, hračky, prostě širokou řadu produktů. Výrobní družstva jsou významnými exportéry nejen do zemí EU, ale také do USA, Kanady, Brazílie, Kuvajtu a jiných zemí třetího světa.

Tasty Air s.r.o.

Vyvíjíme aplikace s virtuální a rozšířenou realitou na míru. V dnešním moderním světě představuje školení zaměstnanců na strojích pomocí virtuální reality běžnou záležitost. V Tasty Air našim klientům vytvoříme virtuální realitu přesně podle jejich představ. Nezáleží, jestli se má jednat o rekonstrukci starého kostela či trénink ve skladu. Tato metoda také výrazně šetří náklady společnosti. Kromě virtuální reality pracujeme také s rozšířenou realitou, která se dá využít především na veřejných akcích či festivalech pro veřejnost.

TRANSYS, spol. s r.o.

Tým vysoce zkušených odborníků společnosti TRANSYS a jejich úspěšné projekty dávají zákazníkům jednoznačnou jistotu v následujících službách: koncepční projekty, prováděcí projekty, dodávky a montáže, autorský dozor a komplexní zkoušky v oblastech: technologie, ocelových konstrukcí, oplášťování. Historie inženýrské společnosti TRANSYS spol. s r. o. Chrudim se začala vyvíjet od konce roku 1992. Byla založena odborníky s mnohaletou praxí v oblasti projekce a dodávek transportních zařízení pro technologické závody, skládky a povrchové doly a jim příslušné ocelové konstrukce.

Trivium Packaging

A New Name for 125 Years of Packaging Excellence. While our name is new, our quality, expertise and capabilities remain. Formed by the merger of industry leaders Exal Corporation and Ardagh's Global Food & Speciality business, Trivium Packaging offers customers around the world innovative and sustainable packaging solutions supported by scalable production and outstanding customer service.

UNIFER – DESIGN & DIGITAL AGENCY

Dokážeme plně nahradit marketingové oddělení firmy. Nejčastěji ale pracujeme na tvorbě webů, grafického designu a videí a staráme se o online. Umíme pracovat jak se zkušenými partnery, tak s klienty, kteří s profesionálním marketingem teprve začínají. Jako design & digital agentura UNIFER působíme v oboru od roku 2013, ale řada našich specialistů má zkušeností ještě víc. Díky více než 400 projektům jsme se vyprofilovali v odborníky na marketingovou komunikaci s důrazem na digitální řešení. Zaměřujeme se na tvorbu webů, e-shopů a webových aplikací, online marketing, grafický design, tvorbu videí, public a media relations i budování celých brandů.

UTB: Univerzita Tomáše Bati

UTB je mladá a moderní univerzita, která vzdělává 9 500 studentů v humanitních, přírodovědeckých, technických, zdravotnických a uměleckých oborech.

VAE CONTROLS

KLÍČOVÝ DODAVATEL PRO PETROCHEMII - ENERGETIKU - VODÁRENSTVÍ - EKOLOGII

Vysoká škola mezinárodních a veřejných vztahů Praha

Vysoká škola mezinárodních a veřejných vztahů Praha, o.p.s. byla založena v roce 1999 zakladatelskou skupinou: Školou mezinárodních a veřejných vztahů Praha, Vyšší odbornou školou, Střední odbornou školu, Gymnáziem, s.r.o. jako nejvyšší stupeň integrovaného vzdělávacího systému. Svoji činnost zahájila po akreditaci svého studijního programu 24.4.2001 a udělení státního souhlasu 15.3.2002 od akademického roku 2002/2003.

Máte zájem o členství?

Udělejte tři kroky ke vstupu mezi výjimečné osobnosti managementu.

Stát se členem

Česká manažerská asociace

Jako jediná v České republice se zaměřuje na manažery, podnikatele, lídry bez ohledu na profesi. Jejím hlavním posláním je působit na rozvíjení odborných schopností manažerů, včetně jejich schopnosti vést pracovní týmy.

 

Více o ČMA

Seznamte se s názory našich členů

Mám možnost potkávat se s lidmi, kteří jsou blízko výkonu mé profese, jak mému podnikání ve společnosti VOX, tak práci vysokoškolského pedagoga. Jsem ráda, že existuje tolik lidí, kteří jsou ochotni nezištně se dělit o své znalosti a zkušenosti.

Ing. Zdenka Vostrovská, CSc.
Více referencí

Seznamte se s osobnostmi ČMA

prof. Milan Zelený

Milan Zelený je exulant, světoběžník, profesor, Čech, Američan, autor, sedlák, českobratrský „beran“ a „Svobodný Pán“ z Kluckých Chvalovic a na Smrčanech, globální profesor, zahradník, systémový vědec, ekonom, Newyorčan, Žižkovák, slávista, poradce, kouč, ronin, hledač, matematik, biolog, otec, syn, milenec a přítel, historik, voják, čtenář, „bývalý “fotbalista, basketbalista, softbalista a tanečník, vyprávěč, trémista, suverén a samotář, milovník všeho autentického a originálního, nepřítel všeho masového a nepůvodního; prostý, skromný, náročný, nostalgik i vizionář.

Detail

Ing. Simona Myslikovjanová, Ph.D., MBA, MBE

Jednatelka SiMyCo s.r.o.

Jako managerka, lektorka, trenérka a supervisor má 20 ti leté praktické zkušenosti se vzděláváním managementu, od nízkého po TOP management.

Detail
Více osobností

Členové

UTB: Univerzita Tomáše BatiDYNAMIC FUTURESOMAAKORD & POKLAD, s.r.o.AmbisPharmdata s.r.o.SIKO Koupelny & KuchyněBabydirektVAE CONTROLSSeminaria, s.r.o.UNIFER – DESIGN & DIGITAL AGENCYJan Liška & PartneřiLamarkSpiderFoxyMoravian Premium Care, a.s.DATASYS s.r.o.Linde Gas asDASKunz a partneři s.r.o.IVECOEUROPEAN INSTITUTEAbydosNárodní rozvojová banka, a.s.ABBVysoká škola mezinárodních a veřejných vztahů PrahaZásilkovna s.r.o.Magazín PATRIOTSAM Headhunting Czech republicGrátis, s.r.o.DIGITAAL.CZ s.r.o.BekaertASN Plus, s.r.o.Lichtenstein Legal s.r.o.Český porcelán as DubíROSSO STEELPražská mezinárodní manažerská školaLANEX a.s.Správa a údržba silnic Pardubického kraje | SÚS PkLenzingKomerční banka a.s.IpsosCPI HotelsPRESTON Capital a.s.ZD VšestaryKOVOKON Popovice s.r.o.Moravskoslezké informační centrumProdeseco s.r.o.Podnikatelský institut Pyramida, s. r. o.DallmayrCARDIFF ACADEMY SEBonatransMoravskoslezký krajCentrum andragogikyŘízení letového provozu ČR, s.p.Kohimex, spol. s r.o.SMARTER Training & Consulting s. r. o.AHRA – Consulting, s.r.o.SiMyCo, s.r.o.J.I.P. pro firmy s.r.o.Anacot Capital a.s.BENEŠ a LÁT a.s.Masarykův ústav vyšších studií ČVUT v PrazeSolární asociaceCape Free, s.r.o.Wiesner-HagerBusiness RepublicIFBMSTYRAX, a. s.ISMMMetrostavKooperativaAramarkWellness & Spa Infinit MaximusKaizen Institute CZ s.r.o.Šéfův svět4machines s.r.o.TRANSYS, spol. s r.o.SIEMENSDopravní podnik Ostrava a.s.MHF Leoše JanáčkaVysoké učení technické v BrněM.L.S. HoliceTasty Air s.r.o.STYL, družstvo pro chemickou výrobuKooperace.czNewton College, a.s.ClarionSvaz českých a moravských výrobních družstevSkupina ČEZBusiness Institut EDU a.s.KSR InternationalTrivium Packaging
Zobrazit výpis členů

Proč být členem

Zvyšte svou prestiž. Setkávejte se s osobnostmi. Využijte výhod členství.

Cena členství

Firemní (kolektivní) člen má možnost propagovat svou firmu na webu ČMA, sociálních sítích, v Newsletteru a na pořádaných akcích.

Individuální člen zastupuje v asociaci pouze sám sebe, nemá tedy možnost prezentovat a propagovat firmu, ve které působí.

Společnost

1 – 10 zaměstnanců

Cena kolektivního členství je 10 000 Kč za kalendářní rok.

Společnost

11 – 50 zaměstnanců

Cena kolektivního členství je 30 000 Kč za kalendářní rok.

Akcí ČMA se mohou zúčastňovat další 2 členové manažerského týmu (se statutem individuálního člena).

Společnost

51 a více zaměstnanců

Cena kolektivního členství je 50 000 Kč za kalendářní rok.

Akcí ČMA se mohou zúčastňovat další 4 členové manažerského týmu (se statutem individuálního člena).

Individuální
členství

Cena individuálního členství je 3 000 Kč za kalendářní rok.

Buďte s námi v kontaktu

Zadáním mailu se přihlásíte k odběru Newsletteru ČMA. Každý měsíc v něm objevíte inspiraci pro manažery, videorozhovory Studia ČMA, monitoring médií či informace o soutěži MANAŽER ROKU.     Ukázkový newsletter

Odebírat newsletter