Kolektivní členové

Zastupují společnost, organizaci či instituci s řadou členských výhod, zahrnující možnost propagace na webu ČMA, sociálních sítích, v Newsletteru a na pořádaných akcích ČMA, zejména klubových.


Hledat

VAE CONTROLS

KLÍČOVÝ DODAVATEL PRO PETROCHEMII - ENERGETIKU - VODÁRENSTVÍ - EKOLOGII

Vysoká škola mezinárodních a veřejných vztahů Praha

Vysoká škola mezinárodních a veřejných vztahů Praha, o.p.s. byla založena v roce 1999 zakladatelskou skupinou: Školou mezinárodních a veřejných vztahů Praha, Vyšší odbornou školou, Střední odbornou školu, Gymnáziem, s.r.o. jako nejvyšší stupeň integrovaného vzdělávacího systému. Svoji činnost zahájila po akreditaci svého studijního programu 24.4.2001 a udělení státního souhlasu 15.3.2002 od akademického roku 2002/2003.

Vysoké učení technické v Brně

VUT se dlouhodobě objevuje v žebříčku nejlepších světových univerzit QS Top Universities, který každoročně sestavuje společnost QS Quacquarelli Symonds Limited a hodnotí v něm tisíce vysokých škol. Podstatnou část hodnotících kritérií tvoří zpětná vazba na kvalitu vzdělávací instituce od akademiků a také zaměstnavatelů jejích absolventů.

Wellness & Spa Infinit Maximus

Hotel Maximus Resort je umístěn do malebné krajiny Podkomorských lesů, jen několik metrů od Brněnské přehrady a pouhých 20 minut od centra města Brna. Klidné prostředí nového moderního hotelu, ubytování ve tří a čtyřhvězdičkovém standardu, špičkové wellness & spa Infinit Maximus, gurmánská restaurace a krásný svatební palouk v rokli za hotelem v kombinaci s okolní přírodou vás doslova omámí a nabije energií. Variabilní moderní kongresové prostory až pro 300 osob uspokojí i tu nejnáročnější firemní klientelu. Čtyřdráhový bowling, beachvolejbalový areál, pláže Brněnské přehrady a nespočet cyklostezek vám poskytnou nezapomenutelné sportovní zážitky.

Wiesner-Hager

Zvyšovat efektivitu a současně se postarat o to, aby se pracovníci ve svém pracovním prostředí cítili dobře – to jsou hlavní úkoly, které prostřednictvím nápaditých konceptů kanceláří a vybavení nábytkem řešíme pro své zákazníky. Nabídka našich služeb zahrnuje několik modulů: office consulting, architektura interiérů a vybavení nábytkem – jde o veškeré služby a práce nutné pro vytváření a realizace koncepce kancelářských či komunikačních prostor, regeneračních zón a prostor pro umístění archivů a techniky.

ZD Všestary

Zaměřujeme se na pěstování Všestarské cibule, pšenice, cukrovky, sóji GMO free, sladovnického ječmene, řepky olejky a krmných plodin. Jsme Zemědělské družstvo Všestary, které s láskou pečuje o sebemenší kousek půdy, který nám byl s důvěrou svěřen do opatrování.

Máte zájem o členství?

Udělejte tři kroky ke vstupu mezi výjimečné osobnosti managementu.

Stát se členem

Česká manažerská asociace

Jako jediná v České republice se zaměřuje na manažery, podnikatele, lídry bez ohledu na profesi. Jejím hlavním posláním je působit na rozvíjení odborných schopností manažerů, včetně jejich schopnosti vést pracovní týmy.

 

Více o ČMA

Seznamte se s názory našich členů

Hlavní přínos vidím v možnosti napříč odvětvími a věkovou strukturou setkávat se a vyměňovat si vzájemně zkušenosti.

Vilém Vrba
Více referencí

Seznamte se s osobnosti ČMA

Ing. Simona Myslikovjanová, Ph.D., MBA, MBE

Jednatelka SiMyCo s.r.o.

Jako managerka, lektorka, trenérka a supervisor má 20 ti leté praktické zkušenosti se vzděláváním managementu, od nízkého po TOP management.

Detail

prof. Milan Zelený

Milan Zelený je exulant, světoběžník, profesor, Čech, Američan, autor, sedlák, českobratrský „beran“ a „Svobodný Pán“ z Kluckých Chvalovic a na Smrčanech, globální profesor, zahradník, systémový vědec, ekonom, Newyorčan, Žižkovák, slávista, poradce, kouč, ronin, hledač, matematik, biolog, otec, syn, milenec a přítel, historik, voják, čtenář, „bývalý “fotbalista, basketbalista, softbalista a tanečník, vyprávěč, trémista, suverén a samotář, milovník všeho autentického a originálního, nepřítel všeho masového a nepůvodního; prostý, skromný, náročný, nostalgik i vizionář.

Detail
Více osobností

Členové

M.L.S. HoliceClarionMoravskoslezké informační centrumNewton College, a.s.LenzingVAE CONTROLSEUROPEAN INSTITUTEŠéfův světSIKO Koupelny & KuchyněSTYL, družstvo pro chemickou výrobuGrátis, s.r.o.Centrum andragogikyZD VšestaryProdeseco s.r.o.Moravian Premium Care, a.s.Vysoké učení technické v BrněAbydosLamarkASN Plus, s.r.o.BENEŠ a LÁT a.s.Řízení letového provozu ČR, s.p.Anacot Capital a.s.KSR InternationalAramarkSpiderCPI HotelsMetrostavLANEX a.s.Masarykův ústav vyšších studií ČVUT v PrazeIpsosSTYRAX, a. s.AHRA – Consulting, s.r.o.ABBISMMFoxyDopravní podnik Ostrava a.s.Moravskoslezký krajTrivium PackagingWiesner-HagerBusiness RepublicSkupina ČEZJ.I.P. pro firmy s.r.o.Lichtenstein Legal s.r.o.Business Institut EDU a.s.SAM Headhunting Czech republic4machines s.r.o.Svaz českých a moravských výrobních družstevKooperativaSMARTER Training & Consulting s. r. o.SIEMENSPražská mezinárodní manažerská školaCape Free, s.r.o.DYNAMIC FUTUREWellness & Spa Infinit MaximusIFBMTasty Air s.r.o.ČMZRB | Národní rozvojová banka ČRSeminaria, s.r.o.Jan Liška & PartneřiKunz a partneři s.r.o.Kooperace.czLinde Gas asČeský porcelán as DubíMHF Leoše JanáčkaBekaertBonatransSolární asociaceTRANSYS, spol. s r.o.Podnikatelský institut Pyramida, s. r. o.DIGITAAL.CZ s.r.o.Pharmdata s.r.o.UTB: Univerzita Tomáše BatiDallmayrSpráva a údržba silnic Pardubického kraje | SÚS PkUNIFER – DESIGN & DIGITAL AGENCYBabydirektSiMyCo, s.r.o.ROSSO STEELSOMADASKomerční banka a.s.KOVOKON Popovice s.r.o.Vysoká škola mezinárodních a veřejných vztahů PrahaKaizen Institute CZ s.r.o.IVECOAmbis
Zobrazit výpis členů

Proč být členem

Zvyšte svou prestiž. Setkávejte se s osobnostmi. Využijte výhod členství.

Cena členství

Firemní (kolektivní) člen má možnost propagovat svou firmu na webu ČMA, sociálních sítích, v Newsletteru a na pořádaných akcích.

Individuální člen zastupuje v asociaci pouze sám sebe, nemá tedy možnost prezentovat a propagovat firmu, ve které působí.

Společnost

1 – 10 zaměstnanců

Cena kolektivního členství je 10 000 Kč za kalendářní rok.

Společnost

11 – 50 zaměstnanců

Cena kolektivního členství je 30 000 Kč za kalendářní rok.

Akcí ČMA se mohou zúčastňovat další 2 členové manažerského týmu (se statutem individuálního člena).

Společnost

51 a více zaměstnanců

Cena kolektivního členství je 50 000 Kč za kalendářní rok.

Akcí ČMA se mohou zúčastňovat další 4 členové manažerského týmu (se statutem individuálního člena).

Individuální
členství

Cena individuálního členství je 3 000 Kč za kalendářní rok.

Buďte s námi v kontaktu

Zadáním mailu se přihlásíte k odběru Newsletteru ČMA. Každý měsíc v něm objevíte inspiraci pro manažery, videorozhovory Studia ČMA, monitoring médií či informace o soutěži MANAŽER ROKU.     Ukázkový newsletter

Odebírat newsletter