Chraňte své srdce včas! Aktivní prevence pro manažery

Ve čtvrtek, 16. května oslavilo 30 manažerů malé výročí Pražského manažerského klubu – 30. výročí založení tohoto klubu. U jeho založení byl Ivo Gajdoš, který zahajoval také toto klubové setkání. Diskuzi moderoval Vadim Petrov.

Na programu byla prezentace věhlasného kardiologa prof. Miloše Táborského na téma „Chraňte své srdce včas! Aktivní prevence pro manažery“. O doporučeních, jak se o své srdce starat preventivně nebo i po infarktu hovořil pan profesor velmi poutavě. Cílem je mít kvalitní život ve všech oblastech – viz příloha.

Prezentace byla prokládána zasvěceným povídáním Kamila Gruncla o evropských vinicích s ochutnávkou prémiových vín společnosti Simply Wines a z programu se stal opravdový koncert informací a dobrého vína.

Jeden z účastníků večera napsal: „Rád bych Vám a Vašim kolegům touto cestou ještě jednou poděkoval za pozvání na včerejší opravdu vynikající akci. Jaké zajímavé propojení tématu kardiologie s vynikající ochutnávkou vína. To nemělo chybu. Již se těším na další akce. „

Kardiovaskulární prevence: O co by měl každý z nás dbát… (PDF)Degustace – vliv na kvalitu života u kardiovaskulárních onemocnění (PDF)
 
 

Články autora

 

Štítky

Buďte s námi v kontaktu

Zadáním mailu se přihlásíte k odběru Newsletteru ČMA. Každý měsíc v něm objevíte inspiraci pro manažery, videorozhovory Studia ČMA, monitoring médií či informace o soutěži MANAŽER ROKU.     Ukázkový newsletter

Odebírat newsletter