Martina V. Kopecká – nezapomenutelné setkání na Business Breakfast Brno

ZOBRAZIT CELOU FOTOGALERII

 

Stačí krátký okamžik a budete vnímat výjimečnost setkání s farářkou Martinou Viktorií Kopeckou, slibovala pozvánka na Business Breakfast, které 14. října 2019 uspořádal REGIONÁLNÍ KLUB MORAVA ČMA. Moderoval jej předseda klubu Zdeněk Bílek. A skutečně tomu tak bylo.

Marie Viktorie nás zaujala svým příběhem o cestě k církvi, během které poznala sama sebe. Nyní má spoustu povinností, které by se nedaly zvládnout, pokud by ji to nebavilo,“ shrnuje pocity za přítomné účastníky akce Zdeněk Bílek.

A co řekla při své prezentaci a diskusi s přítomnými Martina Viktorie Kopecká?

  • Pokud chcete být šťastní, nesnažte se měnit sebe a lidi kolem sebe. Spíše změňte okolnosti a prostředí, ve kterém se pohybujete.
  • Buďte trpěliví. Jít stále od úspěchu k úspěchu přináší stres a obavu, aby se vám to opět povedlo. I neúspěch může být přínosem v tom, že poznáte jak a kudy se pravděpodobně příště nevydat.

K tomu dodává organizátor akce Zdeněk Bílek své postřehy: „Zaujala nás svou bezprostředností a otevřeností. Debata s ní pokračovala dál i po skončení programu a jsem přesvědčen, že se s ní mnozí z účastníků nevidí naposledy“.