Business Breakfast s Martinem Hausenblasem

Česká manažerská asociace pořádá pro své členy Business Breakfast v restauraci COMO v hotelu Jalta. V březnu se setkáme s vizionářem, podnikatelem a filantropem Martinem_Hausenblasem Hovořit bude na téma “Jak pracovat v managementu s vizemi majitele?”.

14. března 2018, 9–11 h
restaurace COMO, hotel Jalta
Václavské náměstí 818/45, Praha 1
Moderuje: Jaroslava Timková

Akce je určena pro kolektivní členy ČMA, účast je na osobní pozvání. 

Martin Hausenblas (* 30. října 1973 Děčín) je český politik, podnikatel a filantrop, od roku 2014 zastupitel města Ústí nad Labem (v letech 2014 až 2015 první náměstek primátora). Studoval informační systémy (získal titul MBA). V roce 1999 založil společnost ADLER Czech, která se věnuje výrobě a vývozu reklamního textilu.

Založil a financuje Stipendijní fond Renesance, jenž je určený na podporu studentů nebo absolventů vysokých škol v Ústeckém kraji se zájmem o studium v zahraničí. Je předsedou sdružení Podnikáme bez korupce. Angažuje se v občanské iniciativě I love Ústí, která monitoruje život v Ústí nad Labem. Jeho největším tématem je autonomní mobilita. Zasadil se o záchranu ústeckého kina Hraničář a s ním i Činoheráku. Je také autorem projektu Liftago, alternativní služby propojující taxikáře s pasažéry, a díky fixním cenám bojuje proti okrádání klientů. Od roku 2013 je členem správní rady Nadačního fondu pomoci.

Martin Hausenblas žije ve městě Ústí nad Labem, konkrétně v místní části Klíše. Mezi jeho zájmy patří cestování, turistika a plavání. Koupil a rekonstruuje zámeček Skrytín.

Click to Hide Advanced Floating Content