BUSINESS BREAKFAST ČMA

.Přijďte začít týden pondělní snídaní s panem Liborem Witasskem a vyměnit si názory , nebo se jen setkat s přáteli u dobré snídaně hotelu Maximus. Pokud si chcete užít Brna a resortu v neděli, tak máte možnost využít výhodné nabídky hotelu .Takto se můžeme setkávat častěji.

BUSINESS BREAKFAST ČMA

Libor Witassek
Tajemství řízení v éře turbulencí

4.června 2018, 8:30-10h – MAXIMUS RESORT Brno
Hrázní 327/4a, Brno

Moderace: Zdeněk Bílek

Libor Witassek

Specializuji se na oblast kybernetiky se zaměřením na řízení podniku jako živého organizmu. Začínal jsem jako programátor analytik ekonomických informačních systémů, podílel se na rozvoji systémů umělé inteligence. Působil jsem jako poradce americké Wharton University of Pensylvania pro programy podnikání ve střední Evropě. V roce 2010 jsem byl jmenován předsedou představenstva poradenské skupiny Allied Consultants Europe e.V., také jsem působil jako transformační manažer v globální korporaci GCE Group a poté jako generální ředitel a předseda představenstva koncernu VÍTKOVICE.

Tajemství řízení v éře turbulencí

Svět se vyvíjí velmi rychle, ale mění se zcela logicky, a dokonce i ve zdánlivém chaosu to může být docela předvídatelné. Manažer musí být schopen se dobře dívat, pochopit, co se děje v okolí podniku, rychle se přizpůsobit a vyrazit do koordinované akce. Witassek popisuje několik příběhů o tom, jak se svět mění, o řízení v chaosu, o rozdílu mezi znalostmi a informacemi, o agilních strategiích. Neustále se měnící prostředí je tedy skvělou příležitostí pro uchopení nových výzev, pro uplatnění nových podnikatelských nápadů, vlastní agility a dovedností. Ekonomika je živý organismus, není to stroj, takže je nemožné, aby byla firma řízena mechanicky, jako by to byl stroj. Witassek vysvětluje, jak používat principy živých organismů v podnikovém prostředí. Tajemství řízení v éře turbulencí

REGISTRACE NA AKCI

.

Původní pozvánka