BUSINESS BREAKFAST ČMA

Jan Lamser a Vilém Vrba

Jak rozvíjet talent a neuspokojit se s tím, co už umíme

16.května 2018, 9 – 11 h
restaurace COMO, hotel Jalta
Václavské náměstí 818/45, Praha 1

Moderace: Jaroslava Timková

Ve spolupráci s ambasadory ČMA a za laskavé podpory Abydos a restaurace COMO

Představení

JAN LAMSER… matematik, teolog a vizionář

Před vstupem do Red Eggs působil řadu let v představenstvu ČSOB. Jeho odpovědností byly služby klientům a podpůrné technologie, včetně plateb, elektronického bankovnictví a inovací. Absolvoval Ecole des Hautes Etudes Commerciales v Paříži, Matematicko-fyzikální a Evangelickou teologickou fakultu Univerzity Karlovy, Vysokou školu ekonomickou a Divadelní fakultu Akademie múzických umění v Praze. Je prezidentem Šachového svazu České republiky a místopředsedou Rady Ústavu informatiky Akademie věd. Jako partner Red Eggs má na starosti strategické směrování, mentoring obchodních operací a styku se zákazníky.

Vilém Vrba … podnikatel, sportovec, iniciátor XY – Transfer

Před návratem do ČR působil jako trenér a instruktor lyžování v Canada Olympic Parku v Calgary, kde se seznámil se západními principy rozvoje talentů.

Za jeho působení v UNIFERu prošlo tímto start-upem přes tři sta nadaných studentů, kteří se pod vedením mentorů rozvíjeli při práci na reálných zakázkách od mnoha firem. V ČMA inicioval a řídí mentoringový program XY-Transfer, který propojuje talentované manažery generace Y s top manažery významných společností.

Je předsedou Klubu mladých manažerů České manažerské asociace, business partnerem společnosti UNIFER a majitelem společnosti Skilled.cz, která českým firmám dodává odborný personál z celého světa.

.

Původní pozvánka

Click to Hide Advanced Floating Content