Březnové tango po manažersku

Březen vás roztančí. Doslova. Budete se moci jít přesvědčit na 18. Orientální bál. Uskuteční se 3. března v hotelu Belvedér v Praze. Můžete se těšit na společenský tanec, zábavu prodchnutou orientem či příležitosti navázat zajímavé kontakty s podnikateli a zástupci asijských firem i šéfy těch českých, jejichž aktivity jsou s Asií silně spjaté. Nezapomeňte si včas zajistit lístky. Kapacita je omezená. Podrobnosti sledujte zde.

Připravujeme unikátní setkání, příležitost propojit kybernetiku i hudbu, podnikání i zážitky. Posezení u krbu s Rudym Linkou, fenomenálním hudebníkem, a Liborem Witasskem, který  svůj život zasvětil kybernetice a dlouhodobě se zabývá tématem řízení podniku jako živého organizmu. Kde a kdy? Už 21. března na stylovém místě. V brněnském MAXIMUS RESORT. Do diáře si zaneste termín 21. března. Pozvánku máte k dispozici zde.

S Manažerkou roku 2016 Martou Novákovou se setkáme v Ostravě 27. března.  Akci pořádá Klub manažerů roku. V sídle společnosti U&Sluno a.s. budete moci vyslechnout příběh úžasné manažerky, která vždy dokáže objevit cestu i z té nejsložitější situace, jíž manažer a podnikatel čas od času, díky překotnému běhu světa, musí stanout tváří v tvář.  O umění moudře se rozhodovat, schopnosti předvídat, odvaze komunikovat bude toto setkání. Podrobnosti najdete na webových stránkách.

Ukázku, jak může vypadat budoucnost vzdělávání i ve vaší společnosti, můžete vidět na konferenci HR 4.0 FUTURE dne 28. března v Ostravě ve Světě techniky. Odpovědi se budou hledat na otázky: Jak snížit časové ztráty spojené s účastí na povinných školeních a zvýšit jejich efekt? Proč ve vzdělávání stále převažují nejméně efektivní metody, jak realizovat ty účinné? Co je nutné zavést pro rozvoj v průmyslu 4.0? Více informací ke konferenci naleznete zde. 

Prognostický klub ČMA si pro vás chystá setkání, jehož téma bude neobvyklé, ba svým způsobem jedinečné. Takové jsme tu za dobu existence asociace ještě neměli. Perspektivy kosmonautiky, zní název akce, jíž bude moderovat RNDr. Bohumír Štědroň, CSc. Uskuteční se 5. dubna v budově SČMVD v Praze. Více informací naleznete zde.

O tom, jak se buduje kvalitní značka a jakou roli mají firemní hodnoty, bude v Hradci Králové v Centru andragogiky dne 18. dubna mluvit Stanislav Bernard. Na večer ve znamení rodinné firmy a piva se můžete přihlásit zde.