Webinář: Možnosti alternativního řešení právních sporů v českém podnikatelském prostředí

Pražský manažerský klub ČMA Vás společně s kolektivním členem Lichtenstein Legal srdečně zve na 271. klubový webinář, který se koná ve středu, 5. května 2021 od 14 do 15:30 hod. formou videokonference pomocí aplikace MSTeams.

Webinář se bude týkat stručného nastínění hlavních výhod řešení právních sporů mezi podnikateli formou mimosoudního rozhodčího či smírčího řízení.

Podíváme se na stručnou historii těchto alternativních možností řešení právních sporů mezi podnikateli v České republice. Dále budou probrány zejména výhody obou možností alternativního řešení těchto sporů.

V praxi se lze často setkat s tím, že řada společností tyto možnosti řešení sporů dost dobře nezná, i když by jim umožnily jejich mnohdy složité či déletrvající obchodní problémy ve vztazích s dalšími podnikateli řešit podstatně rychleji, efektivněji a úsporněji.

Advokát JUDr. et MUDr. Dan Podstatzky – Lichtenstein působí řadu let jako rozhodce a má též bohaté zkušenosti se smírčími řízeními.

Během úvodní přednášky budou moci účastníci kdykoliv klást otázky s následnou diskusí. Účast zdarma – připojení pod odkazem ZDE.

Ing. Ivo Gajdoš, předseda Pražského Manažerského Klubu

Registrace

Buďte s námi v kontaktu

Zadáním mailu se přihlásíte k odběru Newsletteru ČMA. Každý měsíc v něm objevíte inspiraci pro manažery, videorozhovory Studia ČMA, monitoring médií či informace o soutěži MANAŽER ROKU.     Ukázkový newsletter

Odebírat newsletter