Smluvní vztahy

5.2.2019 @ 08:3017:00

4.950 bez DPH + 1 vstup zdarma / členové ČMA 50% sleva

Seznamte se s právní úpravou závazků, jaké jsou konkrétní typy smluv, jak může probíhat soudní řízení v případě vymáhání pohledávek a spoustou dalších informací.

Cíle vzdělávací akce

Cílem akce je seznámit účastníky se základní právní úpravou občanského zákoníku týkající se smluvních vztahů, konkrétně se účastníci zaměří na otázku vzniku závazků a vůbec obecně na otázky kontraktačního procesu. Významná část školení bude věnována vymáhání pohledávek včetně popisu průběhu soudního řízení a následného exekučního vymáhání a s tím souvisejících otázek zajištění závazků.

Zajistíme požadovanou dokumentaci dle pravidel OPZ.

Cílová skupina

podnikatelé, živnostníci, manažeři, administrativní pracovníci, vedoucí pracovníci, veřejnost

Program

  • 1. blok: obecné náležitosti uzavírání smluv v občanském právu
  • 2. blok: konkrétní smluvní typy
  • 3. blok: diskuse, ověření znalostí (30 minut)

 

Lektor Centra andragogiky s.r.o.: JUDr. Kateřina Skoumalová

Absolventka Právnické fakulty Univerzity Karlovy v Praze. Od roku 1997 se věnuje advokacii, od r. 2001 jako samostatná advokátka. Ve své praxi se zaměřuje zejména na právo pracovní, občanské, z něj nejvíce na nemovitosti, spolupracuje s několika realitními kancelářemi. Dále poskytuje právní pomoc v oblasti rodinného práva (rozvody, výživné), v trestním právu jednak jako obhájkyně hájí práva obviněných, jednak jako zmocněnec zastupuje práva poškozených. S Centrem andragogiky spolupracuje od r. 2013, lektoruje semináře z pracovního práva, občanského práva, trestního práva. V rámci dnů otevřených dveří se účastnila projektu volné diskuse nad problémy běžných občanů. Největším společným projektem byla série seminářů na téma nového občanského zákoníku v letech 2014 – 2015.

Buďte s námi v kontaktu

Zadáním mailu se přihlásíte k odběru Newsletteru ČMA. Každý měsíc v něm objevíte inspiraci pro manažery, videorozhovory Studia ČMA, monitoring médií či informace o soutěži MANAŽER ROKU.     Ukázkový newsletter

Odebírat newsletter