Setkání s finalisty soutěže Manažer roku 2020

Pražský manažerský klub ČMA zve na 280. klubové setkání, které se koná ve čtvrtek, 11. listopadu 2021 od 16 do 18 hodin v restauraci Benada hotelu Clarion Congress Hotel Prague, Freyova 33, Praha 9 Vysočany.

Program:

  1. Setkání s finalisty soutěže Manažer roku 2020
  2. Zamyšlení nad svými životními i pracovními úspěchy, případně neúspěchy. Proč je nutné srovnávat se s nejlepšími. Význam soutěže Manažer roku.

Krátké profily účastníků panelu:

Jiří Appeltauer, Bühler CZ s.r.o.

Svou kariéru začal jako strojírenský dělník a konstruktér, až se vypracoval na pozici generálního ředitele a jednatele firmy Bühler. Ta se zaměřuje na výrobu robotů pro textilní linky, navíjejících zařízení pro umělá vlákna a převodovek či pohonných mechanismů. V roce 2015 zřídila firma své učňovské středisko v rámci duálního vzdělávání ve spolupráci se Střední školou obchodu, řemesel a služeb v Žamberku.

videomedailonek

Martin Kubů, Ethanol Energy a.s.

Vystudoval Fakultu strojní Vysoké školy strojní a textilní v Liberci, dnešní Technickou univerzitu Liberec. V roce 2018 na VŠCHT v Praze obhájil titul Ph.D.. Dlouhodobě se věnuje chemii a rafinérskému průmyslu, v poslední době i obnovitelným zdrojům energie. Prošel několika firmami z těchto oblastí, nyní je generálním ředitelem společnosti Ethanol Energy. Firma se pod jeho vedením dokázala v minulém roce přetvořit z komoditně zaměřené firmy na firmu dodávající tolik potřebnou dezinfekci nebo suroviny pro její výrobu.

videomedailonek

Tomáš Mischinger, Technotron-Metal s.r.o.

Vystudoval fakultu Metalurgie a materiálového inženýrství na VŠB Ostrava. Vypracoval se od dělníka na ocelárně, přes specialistu v oboru plynulého odlévání oceli po generálního ředitele ArcelorMittal FM. Dnes je jednatelem a ředitelem české firmy Technotron-Metal i CEO její polské sestry. Svou firmu úspěšně provedl nezbytnou transformací i obdobím koronaviru. Osobně k tomu dodává, že takové kroky si vyžádaly velkou dřinu, která se ale vyplatila. Firma se nyní dál rozvíjí a tvoří další pracovní místa.

videomedailonek

 

Moderuje: Vadim Petrov

Na konci setkání bude připravena ochutnávka Svatomartinských vín.

Z hlediska omezené kapacity prosíme o potvrzení účasti obratem, po vyčerpání limitu budeme muset bohužel vaši účast odmítnout. Zájemci o účast pište na email .

Ing. Ivo Gajdoš, výkonný ředitel ČMA, předseda Pražského MK

Vyhlášení výsledků Manažera roku 2020

Konference Návrat k prosperitě

Videogalerie všech finalistů Manažera roku

 

Pozvánka ke stažení

Buďte s námi v kontaktu

Zadáním mailu se přihlásíte k odběru Newsletteru ČMA. Každý měsíc v něm objevíte inspiraci pro manažery, videorozhovory Studia ČMA, monitoring médií či informace o soutěži MANAŽER ROKU.     Ukázkový newsletter

Odebírat newsletter