Novoroční vykročení pod patronací senátorky Mgr. Miluše Horské

Pozvání na novoroční vykročení do 27. ročníku klubových aktivit
Pod patronací senátorky Mgr. Miluše Horské

 

Klub manažerek vstupuje do 27. roku od chvíle, kdy skupina podnikatelek a manažerek začala organizovat klubová setkání a činí tak nepřetržitě dodnes. Patříme tak k nejdéle a nepřetržitě působícímu společenství, podporujícímu v ČR podnikatelky a manažerky.

Klub manažerek je klubem výjimečných žen – výjimečných svými schopnostmi, znalostmi, talentem, umem a vůlí. Klub pořádá ročně desítky akcí, jimiž propojuje ženy z různých regionů a oborů.

Klub má řadu příznivců a podporovatelů. Mezi dlouholeté podporovatelky patří senátorka Miluše Horská, která každoročně zaštítila úspěšný klubový cyklus Inspiromat.

V politice je senátorkou za Pardubicko, Přeloučsko a Chlumecko a předsedkyní Výboru pro sociální politiku Senátu Parlamentu ČR. V občanském životě je ředitelkou základní a praktické školy Svítání v Pardubicích, která poskytuje vzdělání i sociální služby osobám s mentálním a kombinovaným postižením.

 

Pozvánka v PDF.
  • Kdyčtvrtek 12. 1., 13.00
  • KdeSenát ČR
  • Jakna email:

Kontaktní osoba

Štítky

Buďte s námi v kontaktu

Zadáním mailu se přihlásíte k odběru Newsletteru ČMA. Každý měsíc v něm objevíte inspiraci pro manažery, videorozhovory Studia ČMA, monitoring médií či informace o soutěži MANAŽER ROKU.     Ukázkový newsletter

Odebírat newsletter
STRÁNKY SE PŘEDĚLÁVAJÍ
Děkujeme za pochopení.