Novoroční večírek v pivovaru: Manažerská tradice pokračuje

ZOBRAZIT CELOU FOTOGALERII

 

Tradice každoročního setkávání manažerů a podnikatelů v lokálních pivovarech severovýchodních Čech pokračovala letos 23. ledna novoročním večírkem v pivovaru LINDR Mžany. Akci uspořádal ČMA Regionální klub, Severovýchodní Čechy (RKS), Klub zlepšování a Pivovar LINDR Mžany. „Pokračujeme v tradici návštěv lokálních pivovarů, které obvykle kolem sebe vytvářejí aktivní komunitu místních občanů a podnikatelů. Příkladem je pivovar v Mžanech a jeho majitel Miloš Lindr,“ uvedla na úvod předsedkyně RKS Marie Jírů. Třicítku účastníků přivítala s přáním všeho dobrého do nového roku a poté dala prostor všem zúčastněným.

Zdravice se ujal i prezident České manažerské asociace, Petr Choulík, který upozornil na priority ČMA v roce 2020. Vedle důležitosti klubových aktivit zmínil letošní výročí 30 let ČMA a 27. ročník soutěže MANAŽER ROKU.

Součástí dění bylo představení přítomných podnikatelů velkých i menších firem a manažerů z různých oborů, což hosté v průběhu večera ocenili. Přítomné přišel pozdravit i majitel pivovaru Miloš Lindr, který mžanský pivovar přebudoval s myšlenkou podporovat místní dění ve sportu a kultuře. Vzniknul tak unikátní komplex pivovaru, sálu s divadelním jevištěm, dětským hřištěm, wellness zónou, víceúčelovým sportovním hřiště pro letní i zimní sezónu, posilovnou a kuželnou.

Provozní pivovaru Jindřich Klazar seznámil zájemce s výrobou piva, historií pivovaru a provedl je celým komplexem. Prohlídku doplňoval architekt pivovaru, který byl na akci také přítomný. V rámci prohlídky mohli návštěvníci nahlédnout do pokojů. Někteří zúčastnění využili možnosti a zajistili si v pivovaru ubytování.

Po prohlídce byli všichni pozváni k neformální diskuzi. K programu patřila i bohatá tombola, vyhráli všichni!

Pro všechny účastníky byly připraveny zabijačkové speciality s tradičním pivem pivovaru Mžany. Nesou název tří obcí, které jsou součástí Mžan – Mžany, Dub, Stračovská Lhota.

Atmosféra večera byla přátelská, zúčastnění se dobře bavili. Ti, kteří přišli na setkání poprvé, byli příjemně překvapeni vřelostí. Oceňovali koncept programu, zejména networking, s příslibem účasti na dalších akcích Regionálního klubu Severovýchodní Čechy (RKS).

Buďte s námi v kontaktu

Zadáním mailu se přihlásíte k odběru Newsletteru ČMA. Každý měsíc v něm objevíte inspiraci pro manažery, videorozhovory Studia ČMA, monitoring médií či informace o soutěži MANAŽER ROKU.     Ukázkový newsletter

Odebírat newsletter