Management sharing – Michal Presse (Skinners)

Na akci Klubu mladých manažerů – Management sharing v Brně – se potkáme s Michalem Presse, marketingovým ředitelem úspěšné společnosti Skinners. Diskuze bude nejen o budování a rozvoji s marketingového týmu, ale také o řízení marketingových aktivit ve více než 120 zemích po celém světě a dalších osobních zkušenostech talentovaného manažera. Cílem Management sharingů je sdílení zkušeností a konkrétních příkladů dobré praxe mezi manažery, řediteli a majiteli českých firem v úzkém. Na akci můžete očekávat užší okruh účastníků tak, aby mohla vzniknout příjemná atmosféra, ve které lze s důvěrou probírat i témata, o kterých se manažer často nemá s kým pobavit ať již kvůli ochranně know-how nebo jejich citlivosti v rámci své firmy. Zpětná vazba a jiný úhel pohledu lidí, kteří řeší stejné nebo podobné problémy je to, po čem členové ČMA často volají a právě tomu chceme v podobě Management sharingu věnovat čas a energii.

 

O společnosti Skinners:

S prvním nápadem vytvořit obuvní mezistupeň, který by kombinoval pohodlí ponožek s ochranou bot, přišel v roce 2014 Petr Procházka během své letní brigádě v Norsku. Kamarád, který s ním cestoval, si poranil nohu takovým způsobem, že pro něj byla chůze v klasické příliš bolestivá. Petr tak za pomocí šitíčka spíchl vůbec první prototyp ponožkobot a s úžasem zjistil, že tento styl obouvání mu dodává jak pohodlí, tak svobodu při pohybu. Po návratu do Česka se spolu s Michaelou Steinhauser pustil do vývoje a výroby prvních opravdových párů Skinners. Společnost dnes nabízí tři tipy ponožkobot – Skinners 1.0, Skinners 2.0 a Skinners 2.0 pro děti. Těší se úspěchu ve 120 zemích světa a během roku  2021 dokázala dosáhnou více než stamilionového obratu. Skinners patří mezi 3 nejúspěšnější české značky v objemu prostředků získaných skrze crowdfundingové kampaně (Hithit, Kickstarter, apod.), kde získala celkem více než 2 mil. dolarů. V roce 2017 získala společnost prestižní ocenění Red Dot Design Award, které se přezdívá Oskar na poli designu.

Kdy: úterý 24.5. od 9:00 do cca 11:00

Kde: EDUnesto, Veselá 14, Brno

Vstupné: zdarma

V případě dotazů a zájmu o účast pište organizátorům akce:
Vilém Vrba:
Kamil Pavlíček:

Těšíme se na viděnou!

Buďte s námi v kontaktu

Zadáním mailu se přihlásíte k odběru Newsletteru ČMA. Každý měsíc v něm objevíte inspiraci pro manažery, videorozhovory Studia ČMA, monitoring médií či informace o soutěži MANAŽER ROKU.     Ukázkový newsletter

Odebírat newsletter