Letní podnikatelský kemp 2021

Nadace ZET pořádá každoroční Letní podnikatelský kemp pro děti a mládež z dětských domovů, azylových domů a sociálně slabých rodin. Jeho posláním je naučit děti přijetí osobní odpovědnosti za vlastní život, zasvětit je do pracovních i podnikatelských principů a dopomoci jim tak v budoucnu ke šťastnému rodinnému životu. Česká manažerská asociace je hrdým partnerem této akce.

V průběhu Letního kempu sestavují účastníci základní podnikatelský záměr v rámci komunity, ve které se pohybují. Cesta k němu vede přes inspirativní přednášky, pracovní skupiny a individuální konzultace s podnikateli, investory a kouči, kteří kemp současně finančně podporují. Soustředí se na prezentační dovednosti, vysvětlují důležitost a nástrahy příprav podnikatelského plánu a logiku s jakou se rozvíjí jakýkoliv podnikatelský záměr, až k testování základní myšlenky v praxi. Na kempu vzniká neformální atmosféra osobních setkání a otevřených diskusí nad různými tématy. Program kempu vychází z knihy Cesty k úspěchu – trvalé hodnoty Soustavy Baťa, kterou napsal profesor Milan Zelený. Plně využívá myšlenkového a podnikatelského odkazu Tomáše a Jana Antonína Bati v moderním podání s využitím osobního modelu Byznys model Canvas – BMY. Kempu se každý rok účastní skupina cca 15 mladých lidí z celé České republiky a Slovenska. Během roku s nimi následně mentoři Nadace ZET pracují na jejich individuálních projektech a podporují je formou mentoringu a podnikatelského poradenství tak, aby byli schopni se postavit na vlastní nohy.

 

Brožura – Letní podnikatelský kemp 2021

Jednatelka a spolumajitelka společnosti Flexibuild Technology a GrowBUSINESS. Výkonná ředitelka Nadace ZET Milana Zeleného a zakladatelka Letního podnikatelského kempu pro mladé lidi. Konzultant v oblasti strategie a mana gementu s využitím trvalých hodnot Bata management system aplikovaných metodou ZIPF. V roce 1999 obdržela ocenění Vedoucí podnikatelka světa v Monaku.

Milan Zelený je exulant, světoběžník, profesor, Čech, Američan, autor, sedlák, českobratrský „beran“ a „Svobodný Pán“ z Kluckých Chvalovic a na Smrčanech, globální profesor, zahradník, systémový vědec, ekonom, Newyorčan, Žižkovák, slávista, poradce, kouč, ronin, hledač, matematik, biolog, otec, syn, milenec a přítel, historik, voják, čtenář, „bývalý “fotbalista, basketbalista, softbalista a tanečník, vyprávěč, trémista, suverén a samotář, milovník všeho autentického a originálního, nepřítel všeho masového a nepůvodního; prostý, skromný, náročný, nostalgik i vizionář.

WebFacebookVideo z ročníku 2020
  • Kdy19. - 25. 7. 2021
  • KdeNemojanský mlýn v Nemojanech
WebFacebookVideo z ročníku 2020

Buďte s námi v kontaktu

Zadáním mailu se přihlásíte k odběru Newsletteru ČMA. Každý měsíc v něm objevíte inspiraci pro manažery, videorozhovory Studia ČMA, monitoring médií či informace o soutěži MANAŽER ROKU.     Ukázkový newsletter

Odebírat newsletter