Jak zvýšit efektivitu celé firmy díky práci s lidmi? O tom bude letošní HRko v Ostravě!

Jestli má nějaká ostravská akce celorepublikový přesah a zvuk, pak je to právě HRko. Letos se koná už počtvrté, v Ostravě v Dolní oblasti Vítkovice a nabídne unikátní případovky z úspěšných a realizovaných HR projektů top firem jako Škoda Transportation (Jak tvořit náborovou kampaň in-house), Y Soft (Jak díky zrušení manažerských pozic dojít k 300% nárůstu efektivity práce), UniCredit Group a TCC online (Poznejte výběrové řízení budoucnosti. Chytrý náborový chatbot ušetří práci s administrativou a odmění i kandidáty), Bar, který neexistuje (Šéfové jsou kokoti), IKEA (Podpora inkluze a diverzity v IKEA), VZP (Zlepšování zákaznické zkušenosti skrze čistě interní mystery shopping) a LIKO-S (Systém hodnocení a řízení firmy přes malé týmy) a nově organizátoři přidali horkou případovku z českého Vodafone (Zkrácené úvazky úplně pro všechny, i pro C-line).

Mimo hlavní případovky můžete využít celodenní LMC Datové laboratoře, promluvit s personalisty z Coca-Coly, poslechnout si dalších 5 případovek v rámci Festival Stage.

Mimo to celý den probíhá i Festival HR řešení a přímo na akci se můžete propojit s top studenty VŠB a přijmout je do týmu. A co by to bylo za HR párty bez RedBullu, live DJe, špičkového cateringu, kávy od Jacobs Douwe Egberts a řady dalších vychytávek.

Jo a moderuje Lukáš Hejlík z Gastromapy :-)

Vstupenky na 14.10.2021 již v předprodeji za zvýhodněnou cenu na www.hrko.cz.

P.S.: HRko není určeno pouze pro lidi z personalistiky, ale (a to možná především) také z vedení firem. Kdo jiný, než manažeři, mohou výrazně ovlivnit firemní kulturu?

  • Kdy14.10.2021
  • KdeOstrava | Brick House Dolní Oblast Vítkovice

Buďte s námi v kontaktu

Zadáním mailu se přihlásíte k odběru Newsletteru ČMA. Každý měsíc v něm objevíte inspiraci pro manažery, videorozhovory Studia ČMA, monitoring médií či informace o soutěži MANAŽER ROKU.     Ukázkový newsletter

Odebírat newsletter