Jak koronavirus změnil udržitelnost společnosti?

Proč je udržitelné myšlení ve společnostech klíčem k posunu vpřed v dnešním nejistém světě? Jak udržitelné myšlení podporuje adaptabilitu a odolnost společnosti?

Vyvažování potřeb lidí a planety s nutností dosahovat zisků nikdy nebylo relevantnější. Jak se ale správně přizpůsobit a maximalizovat obchodní výhody?

Pandemie přinesla obrovské změny, ale budou dlouhodobé? Jaké lekce se můžeme naučit? Jak může z této krize vycházet lépe v podnikání? A jak bude svět pravděpodobně vypadat v následujících měsících a letech?

Připojte se k podnětné prezentaci (vedené v angličtině), po které následuje diskuse, kde bude projednána nutnost nové strategie udržitelnosti.

 

Jonathan Wootliff

Bývalý ředitel Greenpeace International, Jonathan Wootliff poskytuje strategické poradenství v oblasti udržitelnosti společnostem po celém světě. Jako profesionální komunikátor se hodně času věnuje vytváření produktivních vztahů mezi nevládními organizacemi a společnostmi a řešení jejich konfliktů.

Má zvláštní odborné znalosti v oblasti lesnictví, zemědělství, energetiky a globálního oteplování a účastnil se každé výroční konference OSN o změně klimatu od té v Kjótu. Pravidelný spisovatel a lektor udržitelného rozvoje, společenské odpovědnosti a správy věcí veřejných je členem poradní rady časopisu Ethical Corporation.

Jonathan žije v Praze a je zvláštním poradcem České podnikatelské rady pro udržitelný rozvoj (CBCSD). Působí v Evropě, Spojených státech, Latinské Americe a Asii.

 

  • DatumÚterý 23.2.2021
  • Čas15:00 – 16:30
  • Registraceonline na emailu

Buďte s námi v kontaktu

Zadáním mailu se přihlásíte k odběru Newsletteru ČMA. Každý měsíc v něm objevíte inspiraci pro manažery, videorozhovory Studia ČMA, monitoring médií či informace o soutěži MANAŽER ROKU.     Ukázkový newsletter

Odebírat newsletter
STRÁNKY SE PŘEDĚLÁVAJÍ
Děkujeme za pochopení.