Ipsos webinář pro malé a střední podniky: Jak využít současnou situaci a chopit se (nových) příležitostí?

Kdy:  úterý 15.6., 14:00 – 15:00

Jak: Online přes MS Teams (link na schůzku bude zaslán automaticky po registraci)

Registrace: https://seminare.ipsos.cz (vybrat akci Ipsos webinář pro malé a střední podniky)

 

Anotace:

O dopadech pandemie COVID-19 na většinu malých a středních podniků není pochyb. Všichni doufáme, že nejen vidíme světlo na konci tunelu, ale že celý tento temný tunel už bude brzy za námi.

Ipsos ve spolupráci s Asociací malých a středních podniků a živnostníků ČR pro vás připravil webinář, ve kterém se zaměříme na témata:

  • Jsme více jak rok v ekonomické krizi. Co aktuálně trápí malé a střední firmy? Jsou zvyšující se mzdy a nedostatek kvalitních lidí stále ještě důležitými tématy?
  • V době krize je každá koruna dobrá. Jak se investovalo do inovací a digitalizace? Je digitalizace nutnost, nebo příležitost? Kde všude nás digitalizace provází?
  • E-commerce zažívá prudký nárůst. Jaká je budoucnost on-line a off-line světa? Zachrání nás on-line? Jaká jsou nebezpečí on-line prodejního kanálu?
  • Investice do online reklamy rostou. Koho oslovit reklamou na internetu? Jaké komunikační platformy na internetu jsou důležité? Jak fungují?
  • Pro různé spotřebitele jsou důležitá různá témata. Koho trápí zdraví a koho finance? Koho bezpečí a koho udržitelnost?
  • Jaké jsou rozdíly mezi představiteli jednotlivých generací XYZ, kteří jsou třeba i vašimi zákazníky?
  • Udržitelnost je výrazné téma. Je udržitelnost jen prázdná bublina, nebo nutnost? Vyplatí se investovat do udržitelnosti? A jak toto téma komunikovat?

 

V rámci webináře vystoupí:
Michal Štěpánek, Executive Director Ipsos MSU & BHT
Martina Popenková, Senior Client Director, Ipsos
Tomáš Macků, External Affairs Director, Ipsos
A další…a třeba bude i překvapení 😊.

 

Akce je primárně určena pro zástupce malých a středních podniků, kteří mají na starosti marketing firmy, rozvoj byznysu a strategii firmy – zejména v oblasti „business to consumer“ vztahů.

Buďte s námi v kontaktu

Zadáním mailu se přihlásíte k odběru Newsletteru ČMA. Každý měsíc v něm objevíte inspiraci pro manažery, videorozhovory Studia ČMA, monitoring médií či informace o soutěži MANAŽER ROKU.     Ukázkový newsletter

Odebírat newsletter