Fórum Hospodářských novin s německým velvyslancem

ČMA v rámci partnerské spolupráce s Česko – Německou obchodní komorou a vydavatelství Economia zve své členy na Fórum.

Již tento čtvrtek 17. 6. od 16: 30 se uskuteční Fórum Hospodářských novin. Speciálním hostem bude německý velvyslanec v Praze Dr. Christoph Israng. Tématem setkání bude Česko a Německo – Středoevropští partneři na hrbolaté cestě“. Celým programem Vás bude provázet Ondřej Houska, redaktor Hospodářských novin.

V následné debatě se k Dr. Christophu Israngovi připojí Vladimír Dlouhý, prezident Hospodářské komory České republiky a Tomáš Jelínek, ředitel česko-německého fondu budoucnosti a další hosté.

Fórum Hospodářských Novin je politicky nezávislou platformou, kde výjimeční hosté mluví na výjimečná témata. Setkávají se zde osobnosti politické, společenské a ekonomické scény ke společné diskusi nad daným tématem. 

S ohledem na stále platná omezení jsme se rozhodli debatu živě streamovat. Přihlašovací údaje k online přenosu a veškeré podrobné informace budeme rozesílat všem registrovaným účastníkům. 

Více informací a program online diskuse naleznete na webových stránkách akce.

Své místo na online diskusi si prosím rezervujte pomocí tlačítka „Rezervovat místo“.

 

Budeme poctěni, pokud naše pozvání přijmete a vyhradíte si toto datum ve svém kalendáři.

Za tým Fóra Hospodářských novin
Petr Lutonský 

 

REZERVOVAT MÍSTO

Buďte s námi v kontaktu

Zadáním mailu se přihlásíte k odběru Newsletteru ČMA. Každý měsíc v něm objevíte inspiraci pro manažery, videorozhovory Studia ČMA, monitoring médií či informace o soutěži MANAŽER ROKU.     Ukázkový newsletter

Odebírat newsletter