David Klečka o výzvách startupů, Americe a ocenění v soutěži MANAŽER ROKU

David Klečka je jedním ze zakladatelů a šéfem úspěšné firmy Yieldigo, podle mnohých jednoho z nejnadějnějších českých startupů současnosti. Ta pomáhá světovým obchodníkům prostřednictvím nejrůznějších vstupních dat upravovat ceny zboží tak, aby to zákazníky nerozladilo. David, absolvent jaderné fakulty pražského ČVUT, nyní žije v San Francisku, kde s prestižním akcelerátorem Alchemist a několika referencemi od americké výzkumné společnosti Gartner oslovuje americké investory. V soutěži MANAŽE ROKU byl oceněn titulem Mladý manažerský talent, který se probojoval mezi TOP 10 nejlepších manažerů v ČR. O jeho vizích a jejich praktickém naplňování bude hovořit s moderátorem Vadimem Petrovem.

  • Natáčení Studia ČMA proběhne: 25. 2. 2021
  • Délka diskuse: 30 minut
  • OFFLINE: termín zveřejnění vysílání bude upřesněn

Za svůj největší manažerský (profesní) úspěch v posledních letech považuje to, že dostal technologický startup Yieldigo do nejlepšího podnikatelského akcelerátoru pro B2B startupy, mladé ambiciózní podniky, na světě. Šlo o Alchemist Accelerator ze Silicon Valley, kam se každý rok hlásí tisíce mladých nadějných, high-tech firem z celého světa. Stanul tak po boku nejen šikovných lidí z USA, z MIT, Standfordu, Berkeley, Harvardu a podobných renomovaných výzkumných institucí, ale i nejvíce inovativních firem z Jižní a Severní Ameriky, Kanady, Evropy, Afriky i Asie. A druhým úspěchem bylo přichystání technologického startupu Yieldigo na venture-capitálové investiční kolo v řádech vyšších desítek milionů korun a vstup amerického investora ze Silicon Valley.

Další informace, včetně videomedailonku najdete ZDE a také na webu www.yieldigo.com/

Chcete Davidu Klečkovi položit otázku? Zašlete nám ji do 23. února 2021 a my mu ji při natáčení vaším jménem položíme.

Bc. Kateřina Nováková
projektová manažerka
e-mail: 

Buďte s námi v kontaktu

Zadáním mailu se přihlásíte k odběru Newsletteru ČMA. Každý měsíc v něm objevíte inspiraci pro manažery, videorozhovory Studia ČMA, monitoring médií či informace o soutěži MANAŽER ROKU.     Ukázkový newsletter

Odebírat newsletter