5. jubilejní ročník konference Čisté mobility

Vážené dámy, vážení pánové,

rád bych vás jménem pana NM Vladislava Smrže pozval již na 5. jubilejní ročník konference Čisté mobility, která proběhne již tradičně na Zámku Loučeň ve dnech 12. – 13. 4. 2018. 

První den zahájí prezentací zahraniční host ze slovenského ministerstva životního prostředí, dále se budeme věnovat aktuálním evropským návrhům z oblasti čisté mobility, poté MPO představí implementaci a návrh aktualizace Národního akčního plánu čisté mobility, bude představeno také Memorandum o budoucnosti automobilového průmyslu v ČR, včetně akčního plánu. V dalším panelu budou již tradičně představeny aktivity jednotlivých resortů, včetně aktuálních či připravovaných výzev. Větší prostor bude nově věnován čisté mobilitě v Praze.

Druhý den bude věnován národní podpoře výzkumu a vývoje s důrazem na komercializaci výsledků výzkumu z oblasti automotive, globálním trendům v oblasti elektromobility a očekávaným trendům v oblasti dobíjecí infrastruktury, nastupujícím vodíkovým technologiím, aktuálním informacím z oblasti využívání CNG/LNG s důrazem na využití biomethanu. V neposlední řadě budou představeny prezentace dvou municipalit – Třince a Litoměřic. Na závěr konference bude možnost využití testovacích jízd s vozidly s alternativním pohonem.

Jak jistě mnozí z vás víte, významným benefitem setkání v Loučni je zejména možnost neformální diskuze s ostatními účastníky. Proto budeme rádi, pokud se zúčastníte programu po oba dva dny a využijete možnost ubytování. V krajních případech je samozřejmě možnost zúčastnit se pouze ve čtvrtek nebo jen v pátek. Prosím, abyste nás o této skutečnosti v rámci vyplnění registračního formuláře informovali, abychom neblokovali místa dalším zájemcům.

Vstup na konferenci je zdarma! Každý si hradí jen ubytování! 

Dobíjení elektromobilů bude zajištěno.

Dress code: Business casual.

Pro vaši registraci na konferenci využijte níže uvedený odkaz. Ubytovací a konferenční kapacita hotelu je omezená, počet pozvánek tuto kapacitu násobně převyšuje, proto vás žádáme o včasnou rezervaci!. Většina pokojů v hotelu je dvoulůžkových. Uvítáme od Vás informaci, zda je možné pokoj sdílet s někým dalším. V ideálním případě nám do poznámky v registračním formuláři napište jméno. Cena za dvojlůžkový pokoj je 1500 Kč, za jednolůžkový 1300 Kč.

V případě zájmu se na konferenci přihlaste skrze níže uvedený odkaz na registrační formulář

Registrační formulář

Po odeslání registrace vám bude zaslán e-mail s odkazem na aktivaci registrace. Bez provedené aktivace není registrace platná!!!

V případně urgentních dotazů na ubytování a hotel prosím kontaktujte paní Harding, jana.harding@cez.cz, V ostatních urgentních případech (např. ohledně návrhů dalších účastníků, kteří by na konferenci neměli chybět) je možné kontaktovat mě. Konference je zaměřena na odbornou veřejnost a přihlášení je možné pouze skrze zaslanou pozvánku.

.

Na setkání se těší

Mgr. Jaroslav Kepka
Vedoucí samostatného oddělení politiky a strategií ŽP
Sekce politiky životního prostředí a mezinárodních vztahů

Ministerstvo životního prostředí

Vršovická 65, 100 10 Praha 10
e-mail: jaroslav.kepka@mzp.cz, web: www.mzp.cz
mob. +420 775 143 003