269. PMK: Život po životě ve vrcholovém řízení (ZRUŠENO)

Pozvánka ke stažení ZDE

 

Pražský manažerský klub ČMA Vás společně s Klubem vzdělávání manažerů a Klubem Řeky zdraví srdečně zve na 269. klubové setkání, které se koná ve čtvrtek, 19. března 2020 od 16 do 18 hod. v Daňkově paláci, Opletalova 19, Praha 1 – Informační centrum TCM, 1. patro.

 

PROGRAM:

„Život po životě ve vrcholovém řízení“
Zamyšlení nad radikální změnou životního stylu…

V programu vystoupí pan Gabriel Berdár, bývalý CEO Českého Telecomu, v současné době i zemědělec, poradce v oblasti zvyšování hodnoty firem a investiční poradce.

Z hlediska omezené kapacity prosíme o potvrzení Vaší účasti obratem.

 

Krátké představení:

Gabriel Berdár po úspěšné privatizaci společnosti ČESKÝ TELECOM v roce 2005, kterou připravil a řídil jako předseda představenstva a generální ředitel, působí nyní jako podnikatel, strategický investor, konzultant a interim manažer.

Je společníkem a jednatelem firem BVI, s.r.o.

Zároveň se začal zabývat udržitelným způsobem života a ekologickým zemědělstvím.

Svou profesní kariéru zahájil v roce 1990 jako obchodní manažer Strojimportu.

V roce 1991 přešel na několik měsíců do IBM ČR na pozici obchodního zástupce a pak do české pobočky DEC (Digital Equipment Corporation) na místo Key Account Manager, zodpovědného za střední a velké projekty.

V letech 1993 až 1995 působil v IDOM Praha, zabývající se implementací ERP řešení. Nejprve na postu manažera pro prodej a marketing, později jako ředitel společnosti.

V roce 1995 se stal generálním ředitelem společnosti XEROX CR, s.r.o.

Od roku 1998 až do června 2003 byl generálním ředitelem DELL COMPUTERS, s.r.o., s odpovědností za trhy ČR, Slovenska a následně byl zodpovědný i za Polsko, Finsko a Řecko.

Je absolventem elektrotechnické fakulty Technické univerzity v Košicích.

 

Ing. Ivo Gajdoš
výkonný ředitel ČMA
předseda Pražského MK
www.cma.cz
gajdos@cma.cz
mobil: 602 44 66 99