264. PMK: Moderní trendy v managementu

POZVÁNKA

Pražský manažerský klub ČMA Vás společně s Klubem vzdělávání manažerů srdečně zve na 264. klubové setkání, které se koná ve čtvrtek, 24. 10. 2019 od 16 do 18 hod. v Daňkově paláci, Opletalova 19, Praha 1 – Informační centrum TCM, 1. patro.

 

PROGRAM:

Diskusní seminář na téma: Moderní trendy v managementu

  • O čem se v managementu nemluví?
  • A proč často manažeři vyhoří?
  • Jaká je budoucnost manažerů v digitální době?

Stanislav Háša, zkušený manažer, psycholog, lektor a kouč bude hovořit a diskutovat o těchto častých tabu a o tom co vede k vyhoření, případně co s tím.

Z hlediska omezené kapacity prosíme o potvrzení Vaší účasti obratem.

 

Ing. Ivo Gajdoš
výkonný ředitel ČMA
předseda Pražského MK
www.cma.cz
gajdos@cma.cz
mobil: 602 44 66 99

 

Krátké představení:

Stanislav Háša

Mým posláním je přinášet „člověčenství“ do každodenní práce manažerů a spoluvytvářet tak organizace, které jsou pro lidi a ve kterých se dobře žije. Ve své profesi spojuji svoji vášeň pro management a psychologii.

V současné době jsem vedoucím katedry managementu na Vysoké škole ekonomické v Praze. Předtím jsem šest let pracoval ve společnosti Deloitte, kde jsem byl zodpovědný za poradenskou skupinu v oblasti lidského kapitálu. Přes projekty v oblasti fúzí a akvizic v investiční bance jsem se dostal do interního HR a byl několik let personálním ředitelem největší české pojišťovny. Před několika lety jsem založil terapeutické a rozvojové centrum Popoli, kde dosud působím jako terapeut a kouč. Velmi rád facilituji skupiny a skupinové konflikty a vedu různé sebezkušenostní tréninky. Od minulého roku vedu výzkum v oblasti organizační traumatizace a mým současným odborným zájmem jsou aktuální trendy a změny v managementu pro 21. století.

 

Kniha S. Háši „Co je nového v managementu“          Budeme se někdy těšit na pondělí?

Futuristické vize předpokládaly, že rozvoj technologií každému z nás umožní v práci trávit méně času. I když se kolem nás změnilo mnoho, nejběžnějším modelem vztahů na pracovišti zůstává hierarchie nadřízený – podřízený.

Mohl by náš vztah k práci i ke kolegům vypadat jinak? Kniha rozebírá aktuální hledání nových cest, jak nastavit organizace a vést spolupracovníky. Budou vůbec ještě management či manažeři potřební? Jak bychom pracovali bez nich?