262. PMK: Představení a diskuze s čerstvou nositelkou titulu Manažer roku 2018

Pražský manažerský klub ČMA Vás srdečně zve na 262. klubové setkání, které se koná ve čtvrtek, 20. června 2019 od 17:00 do 19:00 hod. v restauraci Benada hotelu Clarion Congress Hotel Prague, Freyova 33, Praha 9 Vysočany.

 

PROGRAM:

Představení a diskuze s čerstvou nositelkou titulu Manažer roku 2018 – kategorie Služby

V programu vystoupí: Ing. Simona Kijonková – zakladatelka a CEO Holdingu Packeta, Zásilkovna s.r.o. a Ing. Milan Šmíd, CMO

TZ a fotogalerii z Manažera roku 2018 najdete ZDE.

Pokud se vám akce ČMA líbí – staňte se našimi členy – Přihláška.

 

SIMONA KIJONKOVÁ
Founder & CEO Packeta Group

Simona je známou českou podnikatelkou mnohdy označovanou za první dámu české e-commerce. Jejím nejúspěšnějším projektem v Čechách i v zahraničí je společnost Zásilkovna, v rámci níž pomáhá e-shopům budovat logistiku na míru a nebojí se u toho bořit zažitá pravidla. Pod jejím vedením se Zásilkovna stala úspěšnou firmou, která se pyšní nejoblíbenější sítí výdejních míst ve střední a východní Evropě. Za svou podnikatelskou a inovativní činnost dostala prestižní ocenění Podnikatelka roku 2017 pro hlavní město Praha a tento rok získala ocenění Manažera roku 2018 v kategorii služeb.

 

MILAN ŠMÍD

Zaříkávač online marketingu, který se nebojí žádné výzvy. To je Group CMO (Chief Marketing Officer) Milan Šmíd holdingu Packeta, v ČR známé jako Zásilkovna. Jeho úkolem je jednotná marketingová strategie napříč celou Evropou, díky které Packeta získá stabilní základové kameny pro stavbu globální logistické platformy pro celý svět. V minulosti působil v Seznamu, kde více než šest let úspěšně řídil služby  Zboží.cz, Sreality.cz, Sauto.cz a Firmy.cz.

 

Ing. Ivo Gajdoš
výkonný ředitel ČMA
předseda Pražského MK
www.cma.cz
gajdos@cma.cz
mobil: 602 44 66 99

 

Původní pozvánka