259. PMK: Povídání o knize „Načítání“

Pražský manažerský klub ČMA  Vás srdečně zve na 259. klubové setkání, které se koná ve čtvrtek, 21. února 2018 od 17:00 do 19:00 hod. v restauraci Benada hotelu Clarion Congress Hotel Prague, Freyova 33, Praha 9 Vysočany.

PROGRAM:

Povídání o knize „Načítání“ – o virtuálním světě, který přebírá vládu nad tím skutečným…

V programu vystoupí:

Roli hosta v rámci našeho únorového klubu přijal po dvou letech opět Vadim Petrov, hudebník, manažer, pedagog, mediální konzultant, kouč, facilitátor a syn známého hudebního skladatele. Tentokrát přichází se svou 2. knihou „Načítání“! První kniha „Muž, který nevrhá stín“ byla o divokých devadesátkách, druhá, „Načítání“ o neméně divokém současném světě, kdy ten virtuální začíná přebírat vládu nad tím skutečným. „Facebook nefandí žádné straně, není levicový ani pravicový, nejlépe funguje, když ho pohání vztek,” říká počítačový odborník a spisovatel Jaron Lanier. „Nejvíce pozornosti strhávají nihilisté a jejich posty generují nejvíce provozu, když se dvě miliardy lidí snaží strhnout co nejvíc pozornosti, výsledkem je, že nejviditelnější skupinou na sociální síti se stanou „assholes“ (hovada),“ píše Lanier.

Román popisuje příběhy několika lidí, jejichž osudy jsou spojené právě s virtuálním světem. Mění kyberprostor osudy lidí anebo si můžeme sami za to, když si nerozumíme nebo jsme permanentně podráždění a napjatí? O tom všem je „Načítání.” Více o autorovi na www.vadimpetrov.cz

 

Program a fotogalerii z předchozích klubů najdete ZDE + TZ z minulého klubu.

Pokud se vám akce ČMA líbí – staňte se našimi členyJPřihláška

Již více než 26 let zveme členy ČMA na klubové pořady zdarma…

.

Ing. Ivo Gajdoš

výkonný ředitel ČMA
předseda Pražského MK
www.cma.cz
gajdos@cma.cz
mobil: 602 44 66 99

Původní pozvánka