251. PMK: Specifika řízení strategické společnosti na trhu pohonných hmot

Pražský manažerský klub ČMA Vás srdečně zve na 251. klubové setkání, které se koná ve čtvrtek, 12. 4. 2018 od 17:00 do 19:00 hod. v konferenční místnosti výzkumné agentury IPSOS 1. poschodí – přímo ve Slovanském domě v centru Prahy (Na Příkopě 22, Praha 1. Vchod E je z vnitrobloku kousek za Cafe Pavlína.

 

PROGRAM:

„Specifika řízení strategické společnosti na trhu pohonných hmot“

V prestižním klubu vystoupí vítěz TOP 10 soutěže MANAŽER ROKU 2016, Mgr. Jan Duspěva, předseda představenstva a generální ředitel ČEPRO, a.s.

Na tento pořad jsou zváni pouze členové Pražského a Středočeského Klubu ČMA, členové prestižního Klubu Manažerů roku a  další finalisté 24. ročníku soutěže MANAŽER ROKU 2016.

Program a fotogalerii z předchozích klubů najdete ZDE + TZ z minulého klubu.

Pokud se vám akce ČMA líbí – staňte se našimi členyJPřihláška

 

Krátké představení:

Mgr. Jan Duspěva, předseda představenstva a generální ředitel  ČEPRO, a.s.

Vystudoval Karlovu univerzitu, přírodovědeckou fakultu – obor geologie. Pracoval jako geotechnik, od r. 2000 v Benzině jako vedoucí obchodního odboru, od r. 2004 v Unipetrolu jako ředitel.

Od r. 2005 byl v ČEPRu (české produktovody) obchodným ředitelem a místopředsedou představenstva. V r. 2013 byl jmenován generálním ředitelem ČEPRa, současně je předsedou představenstva. Jeho manažerskou úspěšnost dokládají, mimo jiné, hospodářské výsledky.

Stabilizoval obchodní vztahy s partnery, posílil image jména ČEPRO, má schopnost přesvědčit spolupracovníky pro naplnění strategie rozvoje. Výrazně přispěl k optimalizaci firemních procesů. Řídí jednu ze strategicky nevýznamnějších petrolejářských firem v českém průmyslu. Cílem je posílit konkurenční schopnost na stagnujícím, ale vysoce konkurenčním trhu.

Konkurence v oboru je tvrdá, sofistikovaná, finančně silná a technicky vybavená, např. Shell. ČEPRO má se svými 199 čerpacími stanicemi cca 7% tržního podílu. Tržby a ceny kopírují světový vývoj obchodu s PHM. Řízení je zaměřeno na údržbu a správu 1 100 km produktovodů, 600 nádrží PHM s kapacitou přes 1 500 tisíc m3 na dodávky rezerv pro krizové situace. Dále zodpovídá za dodržování Evropských standardů v oboru. V tuzemsku je ČEPRO zodpovědné především za ochraňování zásob PHL SSHR ČR.

.

Ing. Ivo Gajdoš
výkonný ředitel ČMA
předseda Pražského MK
www.cma.cz
gajdos@cma.cz
mobil: 602 44 66 99

.

Původní pozvánka