250. PMK: Jací jsou vlastně čeští manažeři a jaká je Generace X, Y, Z ?

Pražský manažerský klub ČMA Vás srdečně zve na 250. klubové setkání, které se koná ve čtvrtek, 15. 3. 2018 od 17:00 do 19:00 hod. v restauraci Benada hotelu Clarion Congress Hotel Prague, Freyova 33, Praha 9 Vysočany.

 

PROGRAM:

„Jací jsou vlastně čeští manažeři a jaká je Generace X, Y, Z ?“

Hlavním řečníkem bude Tomáš Macků, ředitel výzkumu a komunikace přední výzkumné agentury IPSOS (alias představitel Generace Baby Boomers). Tomáš je dlouholetým členem ČMA i CBCSD a podílel se na mnoha projektech podporujících jejich aktivity. Jako host vystoupí Martin Volek.

Seznámíte se s výsledky exkluzivního výzkumu agentury IPSOS pro ECONOMII a Hospodářské noviny, který byl realizován v r. 2017 na Panelu manažerů. V rámci večera se budete moci vy osobně porovnat s chováním, názory, životem téměř 400 manažerů – bude řeč o vyváženosti pracovního a osobního života, o tom, jak manažeři pracují, jak odpočívají, dalšími tématy budou sport, zdraví, strava a mnoho dalších.

Za generaci X,Y,Z vystoupí účastníci projektu ČMA XY transfer – Jiří Jirásek, GŘ ČMZRB a kavárník Tomáš Niederle, který musel kvůli Brexitu odejít ze Skotska zpět do ČR a teď se „obává“ Czexitu…

Program a fotogalerii z předchozích klubů najdete ZDE + TZ z minulého klubu.

Pokud se vám akce ČMA líbí – staňte se našimi členyJPřihláška

Ing. Ivo Gajdo
výkonný ředitel ČMA
předseda Pražského MK
www.cma.cz
gajdos@cma.cz
mobil: 602 44 66 99

=> Jak se dnes vlastně jednotlivé Generace dělí a co znamenají ?

O tom, jaká je nejmladší generace Z – lidé ve věku 16-22 let – čili budoucnost národa? 🙂  – se dozvíte od Martina Volka (alias představitele Generace Y) z Ipsos UU, podíváme se na tato témata:

Jaká je Generace Z? Jak jí můžeme oslovit? Jsou také závislí na smart phonech a sociálních sítích? Jak vnímají Instagram a Youtubery?

Generace Z k vám bude přímo promlouvat z natočených videí.

Vycházet budeme z aktuálního výzkumu agentury Ipsos z r. 2017.

A co čeká budoucí „lídry“ z generace alfa? VIZ

Click to Hide Advanced Floating Content