249. PMK: Mýty a budoucnost solární energetiky v ČR

Pražský manažerský klub ČMA Vás srdečně zve na 249. klubové setkání, které se koná ve čtvrtek, 15. 2. 2018 od 17:00 do 19:00 hod. v restauraci Benada hotelu Clarion Congress Hotel Prague, Freyova 33, Praha 9 Vysočany.

 

PROGRAM:

„Mýty a budoucnost solární energetiky v ČR“

V prestižním klubu vystoupí finalista soutěže MANAŽER ROKU 2016, Ing. Radek Brychta, předseda dozorčí rady REsolar s.r.o. a jeho host Mgr. Jan Fousek z přední společnosti Solar Global a.s.

Na tento pořad jsou členové ČMA, členové prestižního Klubu Manažerů roku a další finalisté 24. ročníku soutěže MANAŽER ROKU 2016. Hotel pro vás připravil welcome drink a malé pohoštění.

Z hlediska omezené kapacity prosíme o potvrzení Vaší účasti obratem.

Program a fotogalerii z předchozích klubů najdete ZDE + TZ z minulého klubu.

Pokud se vám akce ČMA líbí – staňte se našimi členyJPřihláška

 

Ing. Ivo Gajdoš
výkonný ředitel ČMA
předseda Pražského MK
www.cma.cz
gajdos@cma.cz
mobil: 602 44 66 99

 

Krátké představení:

Ing. Radek Brychta je vizionářem, který ve společnosti realizuje německý model řízení. Propojuje i v teoretické praxí neověřené postupy s metodami řízení firem, marketingem výzkumu a inovacemi v oblasti obnovitelných zdrojů a likvidace odpadů.  Tyto praxí získané poznatky a zkušenosti aplikuje v Solární asociaci i v rámci společnosti REsolar, která je realizována jako firma neziskového kolektivního systému. Zásluhou jeho osobního vedení se stal REsolar lídrem v oblasti ekologického zpracování odpadů z fotovoltaických panelů a aktivně tak přispívá k celospolečenskému rozvoji a společenské odpovědnosti firem. Pod jeho vedením byl vypracován projekt, na jehož základě byla společnosti REsolar v roce 2013 udělena licence od MŽP na provozování kolektivního systému.

Ing. Radek Brychta byl nezávislým vystavovatelem části expozice „Zaniklé světy – Atlantis“, která byla součástí výstavy „Voda a život“, jež se uskutečnila v Národním muzeu v Praze. Byla také vydána jeho vědecká publikace: „Objevení Platónovy Atlantidy“, která vyšla v češtině v knižní podobě i v německém překladu Atlantisforschung.de.

Jeho velkou vášní je také provozování bojových umění Iaido a Kendó.

 

Manažerské krédo:
Se sluncem v srdci.

 

Původní pozvánka