248. PMK s Petrem Novákem: Řízení japonské firmy v srdci Moravy

Pražský manažerský klub ČMA Vás srdečně zve na 248. klubové setkání, které se koná ve čtvrtek, 18. 1. 2018 od 17:00 do 19:00 hod. v 7. patře Lounge clubu Clarion Congress Hotel Prague, Freyova
33, Praha 9 Vysočany.

PROGRAM:
„Řízení japonské firmy v srdci Moravy“

V prestižním klubu vystoupí vítěz TOP 10 soutěže MANAŽER ROKU 2016, Petr Novák, MBA, jednatel a generální ředitel Koyo Bearings ČR s.r.o.

Jako hosta si pozval pana Zdeňka Petzla, ředitele Sdružení automobilového průmyslu ČR (AutoSAP), který bude hovořit o nových trendech v automobilovém průmyslu, zejména elektromobilech, autonomní dopravě, atd.

Hotel pro vás připravil welcome drink a malé pohoštění.

Z hlediska omezené kapacity prosíme o potvrzení Vaší účasti.

Program a fotogalerii z předchozích klubů najdete ZDE + TZ z minulého klubu.

Pokud se vám akce ČMA líbí – staňte se našimi členy 🙂 – Přihláška

.

Krátké představení:

Titul, jméno, příjmení, titul: Petr Novák, MBA
Současná manažerská pozice:
generální ředitel, jednatel společnosti
Název firmy: Koyo Bearings Česká republika s.r.o.

Petr Novák (41) vykonává ve firmě Koyo Bearings Česká republika s.r.o. funkci jednatele třináct let a ředitele závodu devátý rok. Vystudoval dvě vysoké školy ve Spojených státech: první v Pensylvánii se zaměřením na mezinárodní obchod a finance, druhou v Chicagu orientovanou na management. Následně tři roky pracoval u prvního majitele společnosti v USA. V roce 2001 ho poslali do ČR, kde byl postaven závod tzv. na zelené louce. Začínal jako finanční ředitel, potom se věnoval logistice a výrobě a od roku 2008 je ředitelem závodu. Od prosince 2016 je členem představenstva Sdružení automobilového průmyslu ČR (AutoSAP), je také v Krajských radách pro inovace a vzdělávání, správní radě Střední průmyslové školy strojnické Olomouc a učí na Univerzitě Palackého.

Společnost Koyo Bearings Česká republika s.r.o. sídlí v Olomouci a je součástí japonské nadnárodní JTEKT Corporation. Ta se řadí mezi přední světové dodavatele pro automobilový průmysl v oblasti řízení, výroby ložisek, komponent do automobilů a výroby strojů a zařízení. Výrobní závod Koyo zaměstnává 530 kmenových zaměstnanců. Během své existence obdržel řadu významných ocenění včetně pětinásobného titulu Zaměstnavatel Olomouckého kraje. Třikrát se stal Dodavatelem pro Auto roku v ČR, v roce 2015 obdržel ocenění Společnost přátelská rodině, v roce 2016 národní cenu Odpovědné firmy České republiky.

Prezentace-ČMA-Řízení-japonské-firmy
180118-vecer_CMA-vyzvy_automotive

.

Původní Tisková zpráva