236. setkání PMK s Vadimem Petrovem

Pražský manažerský klub ČMA Vás srdečně zve na 236. klubové setkání, které se koná ve čtvrtek, 24. 11. 2016 od 17 do 19 hod. v restauraci Benada hotelu Clarion Congress Hotel Prague, Freyova 33, Praha 9 Vysočany.

 PROGRAM:

  1. Vadim Petrov
  2. Smart Video Training


vadim-petrov_2016_09_02_6441_montaz-s-knihou_01_ld-screen-2Vadim Petrov
 je synem známého hudebního skladatele stejného jména. Vystudoval hru na klasickou kytaru, pracoval v Československé televizi. Po roce 1989 odjel do USA, a když se v roce 1991 vrátil, absolvoval zpravodajský kurs u britské tajné služby MI5. V letech 1991 až 1996 zastával řadu funkcí na Úřadu vlády ČR.

Po odchodu z vládních služeb působil v různých manažerských (TOYOTA) a poradenských pozicích. Jako expert se věnuje Public Relations, manažerským dovednostem, politickému marketingu, stakeholder managementu a facilitaci (metoda, jak vést skupinová nebo vícestranná jednání.) Letos mu vyšel román Muž, který nevrhá stín – fikce s prvky thrilleru založený na autentických životních zkušenostech popisující Československo po pádu železné opony, výcvik v MI5 a budování demokratických tajných služeb.

Účast osobnosti s takto širokým záběrem je příslibem unikátní diskuse na témata politická, ekonomická, manažerská i jakákoliv další.

Druhou částí našeho automobilového večera bude možnost vylepšit si svoje vyjednávací dovednosti. Jako případovou studii použijeme prodej resp. nákup vozidla z druhé ruky. Se zkušeným trenérem vyjednávání Jiřím BERANEM si budeme moci vyzkoušet jeho inovativní metodu “Smart Video Trénink”, kdy si zahrajeme roli prodávajícího resp. kupujícího vozidla. Nabijte si prosím dostatečně svoje Smartphony, při tomto cvičení se nám budou velmi hodit.

Původní program s Karolínou Topolovou, generální ředitelkou AAA Auto, jsme museli z důvodu zahraniční cesty paní Topolové odložit. Omlouváme se za změnu programu. 

Click to Hide Advanced Floating Content