220. vánoční manažerský klub

Klubová mozaika i vánoční tombola – to byl jubilejní 220. Pražský manažerský klub

220Celá fotogalerie zde

Prosincový Pražský manažerský klub se nesl nejen v duchu sváteční atmosféry, ale přinesl rovněž mnoho zajímavých informací z dění jednotlivých klubů České manažerské asociace, které během roku 2014 nezahálely a svým členům nabídly pestrý program. Za to si zaslouží velký dík včetně přání, aby nový rok byl pro ně ještě lepší než ten právě proběhlý!

I když předvánoční přípravy a ruch vrcholily, našli si manažeři a zástupci klubů ČMA čas na výjimečné setkání v atraktivních prostorách hotelu Grand Majestic Plaza, aby společně zhodnotili své aktivity v roce 2014 a krátce představili, co nabízí v roce novém. Většina klubů se mohla pyšnit opravdu nabitým programem, který zahrnoval akce a projekty různého typu a zaměření. Z jednotlivých prezentací bylo zřejmé, že přidaná hodnota klubových činností je stále vyšší a pro členy významnější. Program zahájil Ivo Gajdoš, předseda Pražského manažerského klubu a výkonný ředitel ČMA: „V současné době existuje šest regionálních klubů ČMA a osm odborných klubů, z nichž nejmladší je nově vzniklý Klub vzdělávání manažerů. Regionální kluby dnes pokrývají celé území ČR a jejich ambicí je spojovat jednotlivé manažery v regionu a nabízet jim zajímavý program. Zvyšují tak prestiž, ale i členskou základnu ČMA. Jsou páteří činnosti ČMA a nové Stanovy, přijaté před měsícem, počítají s volbou delegátů do vrcholného orgánu ČMA právě z řad členů klubů v poměru 1:10“. Při novoročním přípitku jim Pavel Kafka, prezident České manažerské asociace, popřál především mnoho energie při rozvoji a rozšiřování působnosti – klíčový je celoplošný rozsah nikoliv jen centrální vedení. Důležitá je rovněž stálá iniciace zájmu dalších významných manažerů a firem. K tomu je třeba hodně zdraví, síly a vytrvalosti včetně rodinné pohody a klidu.

Během doprovodného programu si hosté užili vystoupení české mezzosopranistky, Edity Randové, která v průběhu setkání zazpívala několik známých písní, především muzikálového žánru. Nechyběly však ani tradiční české koledy, které si s chutí zazpívali všichni přítomní. Někteří dokonce i po boku samotné zpěvačky. Během pěveckého vystoupení měli hosté možnost ochutnat delikátní vína z vinařství Krist. Na zúčastněné čekala i speciální vánoční tombola, která se stala zábavným zpestřením celého večera. Ceny do ní věnovaly vybrané kluby včetně kanceláře ČMA a hotelu Grand Majestic Plaza ve formě ubytování pro výherce zdarma. Že má tento moderní hotel svým hostům rozhodně co nabídnout, se mohli hosté přesvědčit při prohlídce jeho prostor.

V novém roce se opět těšíme na pravidelná setkání s Vámi v rámci Pražského manažerského klubu, o kterých Vás budeme vždy včas informovat!

Ing. Ivo Gajdoš
Výkonný ředitel ČMA a předseda PMK