15. reprezentační ples podnikatelů a manažerů

1.ples2Celou fotogalerii si můžete prohlédnout zde

 

15. reprezentační ples podnikatelů a manažerů tradičně ve velkém stylu

Ples podnikatelů korunovaly hity Karla Gotta

Vystoupení několika zpěváků a hudebních skupin, pestrý doprovodný program včetně bohaté tomboly a samozřejmě účast řady osobností tuzemského byznysu, politického i veřejného života. To vše tvořilo atmosféru tradičního – 15. reprezentačního plesu podnikatelů a manažerů ve velkolepých prostorách Obecního domu v Praze, konaného poslední lednovou sobotu.

Akci, pořádanou každoročně společností Lobby Česká republika, zaštítily nejvýznamnější podnikatelské instituce. Svaz průmyslu a dopravy ČR (SP ČR), Konfederace zaměstnaneckých a podnikatelských svazů ČR (KZPS ČR), Mezinárodní obchodní komory ČR (ICC ČR), Asociace malých a středních podniků a živnostníků ČR (AMSP ČR), Česká manažerská asociace (ČMA) a Hospodářská komora ČR (HK ČR). K úspěchu plesu přispěli rovněž jeho významní sponzoři a partneři, k nimž patřily mimo jiné společnosti MSA, a.s., Teslux, J4 s.r.o., a Prefa Kompozity, a.s.

„Těší mě, že náš svaz je partnerem tak výborně připravené akce. V současné době se podnikatelům a zaměstnavatelům daří a i na tomto plese je znát, že pro letošní rok sdílejí optimismus. Jsem rád, že mezi podnikatele zavítala i politická reprezentace,“ uvedl po slavnostním přípitku partnerů plesu Jaroslav Hanák, prezident SP ČR.

Organizaci plesu ocenil i Jan Wiesner, prezident KZPS ČR. „Podnikatelé si určitě zaslouží setkat se a pobavit alespoň jednou v roce na tak krásném plese.“

 

Aplaus pro Zlatého slavíka

Úvodní porci bohatého programu ve Smetanově síni, moderovaného Danou Morávkovou a Petrem Vondráčkem, obstaral orchestr Boom!Band se svými sólisty, které později vystřídala zpěvačka Dasha. Na jinou notu pak zahrálo slovenské duo Dva a pol a hodinu před půlnocí patřilo pódium hlavní hvězdě večera – Karlu Gottovi, jenž za své nestárnoucí hity sklízel nadšené ovace. Závěrečnou tečku programu ve Smetanově síni vyzpíval za doprovodu Boom!Bandu Jan Smigmator. Toho si ostatně za doprovodu kapely Swinging Quartet mohli návštěvníci plesu poslechnout již v průběhu večera v Sladkovského sále.

Výjimečný večer v Obecním domě si nenechal ujít ani Karel Havlíček, předseda představenstva AMSP ČR. „Jsme rádi, že můžeme zaštítit ples, který je letos, jako ostatně každý rok, výborný. Oceňuji, že má už patnáctiletou tradici, protože trvá-li něco tak dlouho, je to známka kvality a úspěšnosti.“

Za stálici ve svém programu označil ples Pavel Kafka, prezident ČMA. „Jsem konzervativní a rád chodím tam, kde vím, co mě čeká. A tady mám pocit, že organizátoři pamatovali na všechno, i na maličkosti. Třeba u baru jsem si mohl dát koktejl s názvem ČMA – je to možná detail, ale právě takové detaily jsou těmi posledními procenty k maximální kvalitě.“

Mezi byznysmeny přišel rovněž Tomáš Vrbík, tajemník Úřadu HK ČR. „Je moc příjemné, že podnikatelé mají na tomto plese prostor k vzájemné komunikaci v uvolněnější atmosféře, která není zatížena jen byznysem a obchodem. Podobné akce určitě k životu podnikatelů a manažerů patří a je moc dobře, že se pořádají.“

 

Živo i v dalších sálech

Účastníci výjimečného večera mohli využít i další prostory Obecního domu – kromě Sladkovského i Grégrův sál, kde tradičně zval k tanci DJ Jirka Březina, nechyběl ani doprovodný program v přilehlých salóncích – ať již šlo o výstavu fotografických obrazů Jadrana Šetlíka, ukázky sabráže v režii Vinotéky Steffanik či klavírní náladovou hudbu v salónku Cukrárna.

„Jsem rád, že můžeme být už podruhé partnerem tohoto plesu, neboť je to jedna z možností jak šířit dobré jméno naší společnosti v úžasné atmosféře a mezi skvělými lidmi,“ pochválil ples Roman Baláž, obchodní ředitel MSA, a.s.

„Na plese podnikatelů a manažerů jsem třetím rokem, avšak letos je naše společnost poprvé jeho partnerem. Jen to pro nás velká čest, podobně jako být partnerem golfové Lobby Tour,“ nešetřil chválou Erik Kurák ze společnosti Teslux.

„S plesem jsem velice spokojen, jako ostatně každý rok. Oceňuji jeho organizaci a skládám poklonu pořadatelům,“ přidal se Josef Mázl, spolumajitel J4 s.r.o., která je dlouholetým partnerem plesu.

„Vynikající kapela a interpreti, pěkná výzdoba a nádherné prostředí,“ ohodnotil večer Miloš Filip, předseda představenstva Prefa Kompozity, a.s. „Jen škoda, že se plesu tentokrát nezúčastnily firmy, s nimiž jsme chtěli navázat i společenský kontakt.“

 

Click to Hide Advanced Floating Content