Shromáždění delegátů

Shromáždění delegátů je vrcholovým orgánem ČMA v počtu 31 členů zvolených v jednotlivých regionálních a odborných klubech asociace.

Usnesení Shromáždění delegátů ze dne 16.4.2015

Celý seznam ke stažení v PDF

Pražský manažerský klub

  1. Josef Lejček, ředitel útvaru personalistika, ČEZ
  2. Ing. Jan Ečer, předseda představenstva, DITHERM
  3. Ing. Antonín Jaroš, ředitel, INCO engeneering
  4. Ing. Petr Choulík, generální ředitel, Linde Gas
  5. Mgr. Tomáš Zámečník, MBA, personální ředitel, Metrostav
  6. Ing. Vladimír Mikel, jednatel, Rossmann
  7. Bc. Tomáš Vala, místopředseda představenstva společnosti, Siko koupelny
  8. Ing. Ladislav Macka, PP a GŘ, Českom. zár. a rozvojová banka
  9. Ing. Tomáš Macků, Research & Communication Director, Ipsos
  1. Ing. Libor Witassek, MBA, jednatel, DC VISION
  2. Bc. Mirka Maťátková, výkonná ředitel, ICV
  3. PhDr., PhMr. Štefan Medzihorský, ředitel, Podnikatelský institut Pyramida
  4. Ing. Miloslav Číž, EST+
  5. Ing. Vladimír Říha, generální ředitel, Pražská strojírna
  6. Ing. Ivan Kotek, jednatel, EUPC
  7. Ing. Jaroslava Valová, generální ředitelka, SIKO KOUPELNY
  8. Ing. Oldřich Navrátil, OSVČ
  9. Mgr. Jan Duspěva, ČEPRO

RK Brno

  1. Ing. Zdeněk Bílek, MBA, Sika CZ
  2. Dr., Ing. Vít Buchta, Green plus
  3. Ing. Peter Beck, Business development manager CZ & SK, Trenkwalder
  1. Martina Václavíková, MBA, OSVČ
  2. Ing. Milan Vrbík, jednatel, FINEZZA design
  3. Mgr. Bedřich Snášel, MsC., jednatel, OnePR

RK Střední Čechy

  1. Ing. Jan Žáček, Project Partner, M.C.TRITON
  2. Dana Chmelová, předsedkyně spolku, Pro lepší svět
  3. Ing. Jiří Dostál, generální ředitel, Kovohutě Příbram nástupnická
  1. Ing. Jiří Beran, projekt manager, M.C.TRITON
  2. Ing. Luděk Pfeifer, CSc., jednatel, M.C.TRITON
  3. Ing. Miroslav Jarolímek, marketingový ředitel, Kovohutě Příbram nástupnická

RK Severovýchodní Čechy

  1. PhDr. Marie Jírů, majitelka společnosti, Centrum andragogiky
  2. Ing. Ladislav Verner, generální ředitel, SOMA
  3. Ing. Martin Čudka, jednatel, Wiesner-Hager Bohemia
  1. Ing. Petra Škopová, 5 P Brand Production
  2. Ing. Miloslav Tamchyna, T – mont
  3. RNDr. Roman Hrnčíř, CSc.

RK Severozápadní Čechy

  1. Pavel Koudelka, člen představenstva, JAPIS GROUP
  2. Kamil Svoboda, OSVČ
  1. Martina Koudelková, členka představenstva, KDM MANAGEMENT SE
  2. Ing. Martin Prachař, jednatel, AABYSS

Klub manažerek

  1. Ing. Věra Hnátová, Státní tiskárna cenin
  2. PhDr. Lenka Tomešová, Agentura HIT
  1. Ing. Eva Matoušková, MATCOM
  2. PhDr. Dana Čapková, PB – Vyšší odborná škola a střední škola managementu

Klub vzdělávání manažerů

  1. RNDr. Jaroslav Jochman, generální ředitel, VVV MOST
  2. Mgr. Ing. Stanislav Termann, team manager, SMARTER Training & Consulting
  1. Ing. Jana Zudová, projektový manažer, Sykora Swiss Consulting
  2. PhDr., Aleš Kabátek, CSc., ředitel, SMARTER Training & Consulting

RK Ostava

  1. Ing. Jan Marinov, MBA, místopředseda představenstva, AL INVEST Břidličná
  1. Martin Lehocký, MBA, VÍTKOVICE TOURS

Klub mladých manažerů

  1. Radek Plašil, student VŠE
  1. Ing. Miloslav Merunka, projektový manažer, ČSOB

Manažerský S-klub

  1. Ing. Tibor Kovalský, OSVČ
  1. Doc. Ing. Roman Zuzák, Ph.D., Vysoká škola aplikované psychologie

Klub pedagogických manažerů

  1. Ing. Václav Kohout, CSc., Vysoká škola finanční a správní o. p. s.
  1. Ing. Jiří Černý, pedagogický manažer

Klub veřejné správy

  1. JUDr. Kateřina Černá, tajemnice, MČ Praha 13
  1. Ing. Michal Kopecký, MPA, tajemník, MČ PH2

Klub předškolního vzdělávání

  1. Ing. Miloš Filip, ředitel společnosti, Prefa Kompozity
  1. Ing. Ladislav Mihalovič, OSVČ

Klub nezařazených

  1. Ing. Jaromír Hájek, ředitel společnosti, LeasePlan
  1. Ing. Petr Domin, Huhtamaki ČR