Neuro-kurz Osobně profesní rovnováha

Vážení členové,

znáte ten pocit, že Vás Vaše energie opustila a ne a ne ji navrátit zpět? Nedokážete se soustředit na práci a efektivně řešit situace jako dříve? Můžeme Vám pomoci – víme, jaké procesy za tím stojí, a rádi Vám ukážeme, jak to změnit.

Přijďte na náš kurz, poznejte kus sami sebe a buďte ještě úspěšnější.

CMC Graduate School of Business si Vás pod záštitou České manažerské asociace dovoluje pozvat na neurokurz Osobně profesní rovnováhy, který jako jednu z novinek z celého programu uvádí na trh vzdělávání a rozvoje osobnosti.

Nejen kurz osobně profesní rovnováha, ale i další navazující kurzy z uceleného programu jsou výjimečné tím, že se jimi od začátku do konce prolíná neurověda a tím je dosaženo vyššího přínosu nově získaných poznatků do vlastní praxe.

Absolvováním kurzu osobně profesní rovnováha lépe porozumíte fungování vlastního mozku a budete tak například rychleji a efektivněji plnit pracovní úkoly a řídit si svůj pracovní i soukromý čas.

Pokud stále váháte, zda se na kurz přihlásit, tak již nemusíte. Pro členy ČMA máme navíc připravenou zvýhodněnou cenu kurzu 1 900,- Kč bez DPH (standardní cena kurzu je 3 400,- Kč bez DPH).

Termín konání kurzu je 21. května 2014 v čase 9:00 – 14:30 hod. na adrese Václavské náměstí 21, Praha 1.

Podrobnější informace naleznete ZDE.

Přihláška do kurzu dostupná ZDE.

Budeme se těšit na viděnou.



Ing. Tomáš Janča, MBA

výkonný ředitel

CMC Graduate School of Business