ČMA Regionální klub, Severovýchodní Čechy (RKS)

Zobrazit akce klubu  Zobrazit dokumenty

pk_koop

Vznik tohoto klubu České manažerské asociace navazuje na již tradiční „Setkání oceněných manažerů Královéhradeckého a Pardubického kraje”, která se konají již od roku 2007 a navazují tak na celorepublikovou soutěž Manažer roku. „Setkání manažerů” má za cíl zprostředkovávat kontakt mezi těmi, kteří byli oceněni nebo nominováni v této prestižní soutěži. Postupně se setkávání manažerů rozšířilo i na Liberecký kraj a vznikl „ČMA Regionální klub, Severovýchodní Čechy“ (RKS).

ČMA Regionální klub, Severovýchodní Čechy je určen především členům ČMA, ale i podnikatelům, majitelům firem, manažerům, nečlenům ČMA. Cílem klubu je podnikatelské propojení a setkávání aktivních a schopných osobností Královéhradeckého, Pardubického a Libereckého kraje.

Základním posláním klubu je podávat zajímavé aktuální a odborné informace, umožňovat výměnu názorů a navazování kontaktů manažerům z různých oborů činností a nabídnout jim prostor pro diskusi v neformální atmosféře s jejich kolegy – vrcholovými manažery významných českých i zahraničních podniků, bank, poradenských a konzultačních firem, pracovníky ministerstev, státních orgánů a institucí a mnoha jinými zajímavými lidmi z oblasti vědy, kultury, sportu, medicíny, médií, diplomacie či politiky.

Program klubu zahrnuje např. prezentace nositelů titulu Manažer roku, diskuse o aktuálních trendech řízení u nás i v zahraničí či představení nových obchodních příležitostí. Pozvánky na plánované akce, včetně archivu proběhlých akcí, naleznete zde.

Součástí RKS bude i spolupráce s Českou pobočkou Světové podnikatelské rady pro udržitelný rozvoj (Czech Business Council for Sustainable Development – CBCSD) a konkrétní příklady udržitelnosti z praxe. Více o RKS…

Na společná setkání se těší

marie_jirku

PhDr. Marie Jírů