Prognostický klub

Posláním klubu je vytvářet prognózy v oblasti strategických, technologických, ekonomických i společenských trendů. Technologie 3D tiskáren nebo fenomén RFID, to je namátkový výčet témat, která jsou aktuálně v hledáčku nově založeného klubu. Výsledky činností klubu, které by měly inspirovat manažery k novým tvůrčím nápadům a optimalizaci strategií, poslouží nejen členům České manažerské asociace, ale také široké veřejnosti.

prognosticky_klub4

Zakládající členové Prognostického klubu:

Doc. RNDr. Bohumír Štědroň, CSc. Doc. RNDr. Bohumír Štědroň, CSc.

Prošel řadou manažerských funkcí (ředitel mezinárodního odboru Úřadu pro ochranu osobních údajů, ředitel marketingu HK ČR, kde organizoval řadu manažerských a technologických misí do USA a zemí EU aj.). Přednášel internetový marketing a prognostiku na University of Northern Virginia. Pravidelně přednáší v anglickém jazyce v rámci programu Atlantis, společného projektu FD ČVUT a amerických univerzit. Je autorem nebo spoluautorem 21 knih a vysokoškolských učebnic; 3 vyšly v zahraničí.

V současnosti přednáší komerční a politický marketing, manažerské rozhodování a prognostiku na Karlově univerzitě, Českém vysokém učení technickém v Praze a Vysoké škole mezinárodních a veřejných vztahů. Je soudním znalcem a vedoucím znalcem znaleckého ústavu CETAG. Je členem České manažerské asociace, Hospodářské komory, smíšených obchodních komor a České společnosti pro politické vědy. K jeho zálibám patří divadlo (autor 5 divadelních her), hudba, astronomie a šach.

Rozhovor s Bohumírem Štědroněm, si můžete přečíst zde

Prof. Zdeněk Souček