Pražský manažerský klub ČMA

Stáhnout (PDF, 5.14MB)

Přehlídku veškerých akcí roku 2015 naleznete zde.
.

Pražský manažerský klub ČMA – 24 let historie, kdy se každý měsíc, mimo července a srpna, pořádají klubová setkání v příjemných historických prostorách Golem Clubu na Praze 1.

Po celou dobu plní klub své základní poslání podávat zajímavé, aktuální a odborné informace, umožňovat neformální výměnu názorů a navazování kontaktů manažerům z různých sektorů činností. Můžete zde diskutovat v uvolněné a doslova rodinné atmosféře se svými kolegy – vrcholovými manažery významných českých i zahraničních podniků, bank, poradenských a konsultačních firem, pracovníky ministerstev, státních orgánů a institucí a mnoha jinými zajímavými lidmi z oblasti vědy, kultury, sportu, medicíny, médií, diplomacie a výjimečně i politiky.

Už tradičně se v Golem Clubu prezentují také nositelé titulu Manažer a Manažerka roku, diskutuje se o nových trendech řízení u nás i v zahraničí, představují se nové obchodní příležitosti v různých částech světa a v rámci “International Clubs” máte možnost výměny názorů v angličtině se zahraničními partnery ČMA a dalšími zahraničními hosty. Klub pojme maximálně 50 osob a mezi hosty bývají jak členové ČMA, tak také nečlenové. Většina prezentujících a sponzorujících firem hradí pohoštění nebo alespoň ochutnávku vína.

V průběhu večera mají hosté možnost využít také bar nebo oddělený salónek, kde nejsou rušeni u případného obchodního jednání nebo přátelského pohovoření. Komplexní servis Golem clubu završuje široká nabídka nápojů, dobrá a zároveň levná kuchyně, kde si každý může v čase mezi 17. a 22. hodinou (v případě domluvy i déle) individuálně objednat jídlo a pití.

Manažerské kluby se konají každý třetí čtvrtek v měsíci v prostorách Golem Clubu, Na Perštýně 18, Praha 1 v čase od 18 do 21 hodin.

Nabídka klubových programů je široká a můžete k ní přispět i vy svou účastí nebo svými nápady.

Jaká klubová setkání proběhla a jaká pro vás připravujeme, se dozvíte zde. Máte zájem dostávat informace z proběhlých setkání v Golem Clubu, ale také další inspirativní články z manažerského prostředí, pozvánky na akce pořádané ČMA, ale třeba i našimi významnými partnery? Registrujte se k odběru těchto novinek zde.

gajdos

Na setkání a vaše nápady se těší

Ing. Ivo Gajdoš
předseda Pražského manažerského klubu