ČMA Regionální klub, Severozápadní Čechy (RKSZ)

Regionální klub Severozápadní Čechy (RKSZ) při České manažerské asociaci vznikl s cílem pořádat a organizovat akce, které budou koncipovány jako neformální setkávání manažerů, na kterých mohou vzájemně sdílet své zkušenosti a vědomosti ze své pracovní sféry, což může být pro mnohé přínosem a inspirací.

svz_01Klub nabízí setkání obohacené o různé teambuildingové aktivity, benefiční akce, prezentace a školení. Snahou klubu je svými myšlenkami, nápady a akcemi obohatit, zpříjemnit a zkvalitnit životy manažerů v regionech a podělit se s nimi o zkušenosti, názory a problémy. Zároveň klub nabízí možnost získání nových obchodních příležitostí a kontaktů z rozličných oborů činností.

Členové výboru RKSZ mají znalost soukromé podnikatelské sféry i státní správy a samosprávy v oblasti Libereckého a Ústeckého kraje. Nedílnou činností klubu je tak i snaha o propojení problematiky součinnosti celé státní správy, samosprávy a soukromého sektoru.

svz_02Regionální klub Severozápadní Čechy též nabízí propojení členům klubu se zahraničními partnery a manažery spolupracujícími s členy výboru klubu a nabízí tak možnost sdílení a navazování kontaktů, zejména pak v Nizozemí.

Regionální klub Severozápadní Čechy je otevřeným klubem se sídlem v Libereckém kraji s působností do Ústeckého, Karlovarského kraje a Plzeňského kraje. Členem klubu se může stát fyzická i právnická osoba, podnikatel, zaměstnanec, pracovníci státní správy i samosprávy.

Členové výboru ČMA Regionálního klubu Severozápadní Čechy

koudelka_uPavel Koudelka – předseda ČMA Regionálního klubu Severozápadní Čechy
V současné době je spolumajitelem společnosti JAPIS GROUP a.s. podnikající v oblasti stavebnictví a developmentu, dále je členem dozorčí rady evropské společnosti KDM MANAGEMENT SE působící v oblasti marketingu a vzdělávání a působí v představenstvech a dozorčích radách několika dalších společností kde uplatňuje své zkušenosti a zavádí efektivní trendy řízení. V předchozích letech působil na pozicích projektový manažer, výkonný ředitel a technický ředitel v oblasti rozvoje průmyslových zón. Významným způsobem se podílel na umístění stabilních investic společností Tival, Toyota, Knauf, Foxconn atd. do České republiky.

Doležel Milan_sJUDr. Milan Doležel
Již deset let pracuje v oblasti developmentu a inženýringu. Je předsedou představenstva evropské společnosti KDM MANAGEMENT SE a působí v několika dalších společnostech jako člen představenstva či dozorčí rady. Pracovně se v posledním desetiletí podílel na budování a obsazování průmyslových zón investory, kdy řešil obchodně-právní problematiku. V minulosti pracoval v oblasti zahraničního obchodu, státní správy a jako obchodní ředitel a člen představenstva akciové společnosti Textilana.

Miroslav Souček_sMiroslav Souček
Pracuje jako General Manager Clarion Grandhotelu Zlatý Lev v Liberci. V oblasti hotelnictví a gastronomie měl možnost pracovat v ČR i zahraničí na různých výkonných pozicích. Od roku 2008 pracuje pro akciovou společnost CPI Hotels, kde nejdříve uplatňoval své zkušenosti na ředitelství společnosti a později jako ředitel hotelu v CPI Hotels, a.s. pro Clarion Grandhotel Zlatý lev a v letech 2011 a 2012 také pro Clarion Hotel Prague Old Town.

Edita Šimáčková_sEdita Šimáčková
Absolventka SEŠ s maturitou v Liberci a Ústřední družstevní školy v Jílovišti. Mnoho let pracovala ve vedoucích funkcích v družstevní oblasti. V roce 1994 nastoupila do družstva Severochema, které bylo ve vážné krizi. Dokázala využít svých manažerských schopností a podařilo se jí družstvo stabilizovat a změnit v prosperující družstvo. Za mimořádné zásluhy o rozvoj družstva získala titul MANAŽERKA ROKU 1998. Při řízení preferuje vzájemný respekt a dobrou týmovou práci. Je optimistka a nenechá se zlomit. I v důchodovém věku zůstává v kontaktu s ČMA a je nápomocná při vyhledávání kandidátů na MANAŽERA ROKU.

Na společná setkání se těší

Pavel Koudelka
předseda ČMA Regionálního klubu Severozápadní Čechy