#JEDENKRÁT

Krásný den,

rádi bychom Vás osobně pozvali na #JEDENKRÁT – akci / nekonferenci /, setkání. A možná všechno dohromady připravené se záměrem udělat jednou něco  jinak. Vytvořit inspirativní atmosféru pro neopakovatelné zážitky a situace, které se naskytnou pouze #JEDENKRÁT. Je nám ctí, že se ČMA stala hrdým partnerem tohoto originálního konceptu.

#JEDENKRÁT se uskuteční dne 24. 4. 2018 ve zcela nových prostorách Multifunkční haly centra moderního umění DOX v Praze. Celodenní program, který je rozčleněn do třech samostatných bloků, během kterých vystoupí:

Deepak Chopra, Roger J. Hamilton, Barbora Chuecos, James Cusumano, Jan Mühlfeit, Světlana Witowská, Pavel Kysilka, Kateřina Novotná, Tomáš Hajzler, Jan Záklasník, Renata Mrázová, Zbyněk Frolík, Lucie Brešová.

V rámci partnerství na této akci a po dohodě s organizátorem můžeme pro své členy, zaměstnance a spolupracující osoby využít nabídky zvýhodněných vstupenek za speciální cenu sníženou o 25 %. Pro uplatnění slevy využijte tento individuální link na portál loopeny.cz a projděte běžným procesem objednání vstupenek (snížené ceny jsou již nastaveny).

Program
Lounge time. Pozveme účastníky, aby, pokud jim čas dovolí, přišli do DOXu dříve. V tomto čase bude prostor si osobně pohovořit s některými přítomnými spíkry.

Talk time je pásmo vystoupení vybraných osobností, které svou profesní dráhou i osobní profilací jsou zárukou originální životní i pracovní zkušenosti a pohledu na změny či inovace, které dopadají na společnost i individualitu člověka. Spíkři budou mluvit anglicky/česky a pojede se bez tlumočení.

FuckUp Night time, který je pro příležitost #JEDENKRÁT koncipován stylově na témata leadershipu a představí opravdu exkluzivní jména českého businessu.

Už pouze výčtem všech vystupujících získáváte 12 velmi příjemných důvodů proč si udělat čas a dorazit. Společným cílem je propojit jedinečný program v jedinečném prostředí s jedinečnou atmosférou, které z této unikátní kombinace ztvoří  #JEDENKRÁT.

Tak neváhejte a přijďte si také užít tuto příležitost.

Všechny další informace o této akci najdete na www.jedenkrat.cz.

Těšíme se na setkání s Vámi na této výjimečné akci